poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Běsova tvář

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

V Rusku začnou za záhadných okolností umírat krásné dívky – miss Novgorodu, mladá modellka… Kněžka temného boha Moroka žádá o pomoc zápasnického šampióna a majitele „školy přežití“ Ilju. Bojovník,…
V Rusku začnou za záhadných okolností umírat krásné dívky – miss Novgorodu, mladá modellka… Kněžka temného boha Moroka žádá o pomoc zápasnického šampióna a majitele „školy přežití“ Ilju. Bojovník, trestanec z lágru, filoložka a expertka na mytologii, tajný agent a další Iljovi přátelé se pouštějí do zdánlivě nerovného boje s falickým Morokovým kultem a jeho magií. Řežba může začít.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2004, česky, Triton / Trifid, sv. 67, Praha

Kolem jezera Ilmeň se dějí podivné věci. Majitel školy přežití dostává dopis se žádostí o pomoc. V novgorodské oblasti údajně řádí zlý bůh Morok. Náš hrdina je k celé záležitosti nejdříve skeptický, posléze se ale nechá přesvědčit.

Pro vydání: Vyd. 1., 2004, česky, Triton / Trifid, sv. 67, Praha

Kolem jezera Ilmeň se dějí podivné věci. Majitel školy přežití dostává dopis se žádostí o pomoc. V novgorodské oblasti údajně řádí zlý bůh Morok. Náš hrdina je k celé záležitosti nejdříve skeptický, posléze se ale nechá přesvědčit. Spolu s partou dobrých přátel, kteří vládnou různými dovednostmi a znalostmi, se vydává na dobrodružnou výpravu. Kniha je něčím mezi ruskou bylinou, gotickým románem, moderní fantasy a dobrodružným eposem. Stojí za pozornost, že autor se v Rusku prodává ve statisícových nákladech.

Fantasy román ze současného Ruska. Ilja a jeho přátelé bojují s Morokovým kultem

Fantasy román ze současného Ruska. Ilja a jeho přátelé bojují s Morokovým kultem.

Můj názor na knihu Běsova tvář:

zrušit
Originál: Lik besa (rusky)
, Vyd. 1., česky, Triton, / Trifid, sv. 67, Praha, 478 stran, ISBN: 8072545280
TOPlist