poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Ukradená pointa

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Ladislav Štaidl dokázal už ve svých vzpomínkových knihách Víno z hroznů a Desátý klíč, že dokáže poutavě vyprávět. Vystihnout charaktery lidí, kteří s ním šli po cestě pop music a povědět i cosi víc o…
Ladislav Štaidl dokázal už ve svých vzpomínkových knihách Víno z hroznů a Desátý klíč, že dokáže poutavě vyprávět. Vystihnout charaktery lidí, kteří s ním šli po cestě pop music a povědět i cosi víc o sobě i o době, kdy se tak dělo. Soubor povídek Ukradená pointa podává další přesvědčivé svědectví o jeho schopnosti zaujmout příběhem, kde však pointa nechybí. Příběhy z doby připomínající život před i za železnou oponou, touhu po emigraci, ale i polistopadové blouznění po majetku, který sám o sobě štěstí nepřináší, nabízejí pohled na pestrou paletu figur i figurek.
Potvrzuje to, o čem se přesvědčily desetitisíce čtenářů jeho životopisných knih. Že k nim promlouvá člověk schopný zaujmout nejen svým hudebním dílem a osobními zkušenostmi s řadou hvězd show byznysu, ale také autor povídek vystihujících to, co mnozí z nás nosí ve svém nitru. Ať už je to cosi dobrého, či horšího. Prostě život.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2014, česky, Olympia, Praha

V povídkách nás autor zavádí do různých prostředí a seznamuje nás na osudech svých hrdinů s ironií života, který přináší mnohá nečekaná překvapení. Předestírá před nás pestrou paletu figur a figurek, mnohdy velmi bizarních, vláčených svými touhami,

Pro vydání: Vyd. 1., 2014, česky, Olympia, Praha

V povídkách nás autor zavádí do různých prostředí a seznamuje nás na osudech svých hrdinů s ironií života, který přináší mnohá nečekaná překvapení. Předestírá před nás pestrou paletu figur a figurek, mnohdy velmi bizarních, vláčených svými touhami, frustracemi a nedokonalostmi.

Soubor krátkých povídek z pera známého hudebníka a skladatele.

Můj názor na knihu Ukradená pointa:

zrušit
, Vyd. 1., česky, Olympia,, Praha, 179 stran, ISBN: 9788073763626
TOPlist