poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Hvězdné války: epizoda Bitva o Celebritánii

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Co o knize říká nakladatel:

Vtipná parodie na bizarní poměry v českém showbyznysu.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2005, česky, Plot / Čtení na deku, sv. 1, Praha

Na ostrově mediálně opracovávaných hvězd plyne život přesně tak, jak tvrdí bulvární plátky, jen ale do té chvíle, dokud nedorazí na jeho pobřeží jednotka rozzuřených náročných diváků, kteří požadují sledovatelné pořady. Rozhodný boj

Pro vydání: Vyd. 1., 2005, česky, Plot / Čtení na deku, sv. 1, Praha

Na ostrově mediálně opracovávaných hvězd plyne život přesně tak, jak tvrdí bulvární plátky, jen ale do té chvíle, dokud nedorazí na jeho pobřeží jednotka rozzuřených náročných diváků, kteří požadují sledovatelné pořady. Rozhodný boj obou stran probíhá ve stylu Hvězdných válek a končí, jak jinak, vítězstvím dlouholetých bardů české populární zábavy a primitivního nevkusu. Autor si tuto nenáročnou parodii vyloženě vychutnal a vyřídil si při tom zřejmě řadu osobních účtů.

Nenáročná, vyloženě oddechová brožurka, v níž si autor s radostí a bujnou fantazií podává na tapetu hvězdy a úroveň současného českého zábavního průmyslu

Nenáročná, vyloženě oddechová brožurka, v níž si autor s radostí a bujnou fantazií podává na tapetu hvězdy a úroveň současného českého zábavního průmyslu.

Recenze: Čtení na deku: humor a ironie

Dva pražští, generačně spříznění literáti, textař, básník a redaktor Jan Nejedlý (1971) a spisovatel Bohuslav Vaněk-Úvalský (1970), vydali sešitky s křiklavými obálkami a hlavičkou Čtení na deku.
Josef Chuchma, 24. srpna 2005, iDnes.cz

Můj názor na knihu Hvězdné války:

zrušit
, Vyd. 1., česky, Plot, / Čtení na deku, sv. 1, Praha, 70 stran, ISBN: 8086523578
TOPlist