poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Mořský rybolov v Norsku

Další autoři: Sebastian Rose (autor), Sebastian Rose

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Vyplujte se zkušenými rybáři - autory této knížky - v půlnočním slunci a prožívejte s nimi, na co oni nikdy nezapomenou: jak se dostává na loďku třicetikilogramový halibut, jak souboj s hrůzou budícím…
Vyplujte se zkušenými rybáři - autory této knížky - v půlnočním slunci a prožívejte s nimi, na co oni nikdy nezapomenou: jak se dostává na loďku třicetikilogramový halibut, jak souboj s hrůzou budícím vlkoušem zvedne hladinu adrenalinu, jak se loví žralok nebo ďas mořský, a pak ovšem všechny nádherné ryby ze severských vod. Loví se tu z hloubky až 500 metrů. Napínavých příhod je bezpočet. Zkušenosti úspěšných rybářů jsou Vám k dispozici.
Zjistíte, jak, kdy a kde se loví v norských fjordech. Poznáte rybolovné techniky na březích hlubokých vod. Objevíte patnáct skvělých revírů a živočišnou říši. Dostanete drahocenné rady na cestu. Získáte lexikon ryb, mapy, kresby a snímky.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 3. vyd., 2005, česky, Víkend, [Líbeznice]

Nevelká, graficky příjemně zpracovaná, čtivá a hodně zajímavá, taková je na první pohled kniha dvou německých rybářů, jejichž společnou vášní je rybolov v norských fjordech. A právě s tím seznamuje tato publikace. Nejprve krátce představí Norsko s

Pro vydání: 3. vyd., 2005, česky, Víkend, [Líbeznice]

Nevelká, graficky příjemně zpracovaná, čtivá a hodně zajímavá, taková je na první pohled kniha dvou německých rybářů, jejichž společnou vášní je rybolov v norských fjordech. A právě s tím seznamuje tato publikace. Nejprve krátce představí Norsko s jeho geografickými zákonitostmi, pak se již plně věnuje rybolovným technikám, které lze v norských vodách provozovat. Dozvíme se tedy, jak se tam loví s přívlačí a hlubinnou přívlačí, co přesně obnáší lov na pilker, příbojový rybolov a muškaření, jakými aspekty oplývá rybolov s nástrahou živočišného původu v tamnějších podmínkách, co to je, když se řekne rybolov s echolotem a jaký vliv na jeho výsledky má (nebo může mít) satelitní navigační systém GPS. To vše je doplněno lexikonem ryb v norských vodách a především podrobným popisem patnácti oblíbených rybářských revírů. Informace a zkušenosti, zajímavé tipy a odkazy, množství fotografií a map, to vše dohromady tvoří neodolatelnou kombinaci pro každého milovníka rybářství.

Příručka určená všem milovníkům moře, ryb a Norska

Příručka určená všem milovníkům moře, ryb a Norska.

Můj názor na knihu Mořský rybolov v Norsku:

zrušit
Originál: Meeresangeln in Norwegen (německy)
, 3. vyd., česky, Víkend,, [Líbeznice], 216 stran, ISBN: 8072223720
TOPlist