poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Ryby a rybolov v našich vodách

Další autoři: Milan Dus (autor), Milan Dus

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

U této knihy vzhledem k nízkému stavu skladu je maximální množství k objednání 100ks. Jedinečná publikace z pera českých autorů RYBY A RYBOLOV V NAŠICH VODÁCH vás zavede do světa, který našim očím…
U této knihy vzhledem k nízkému stavu skladu je maximální množství k objednání 100ks. Jedinečná publikace z pera českých autorů RYBY A RYBOLOV V NAŠICH VODÁCH vás zavede do světa, který našim očím zůstává běžně skryt. Objevíte němé tvory, prohánějící se našimi řekami i potoky, rybníky i přehradami v podrobném atlase našich ryb.

Seznámíte se s tradicí českého rybníkářství, s vlivem úpravy vodních toků a znečištění na život ryb. V neposlední řadě poznáte i s rybolovné techniky s příznačnými názvy položená, plavaná, přívlač či muškaření.Nechte se okouzlit vyprávěním Huga Pavla, bratra spisovatele Oty Pavla a seznamte se s osmdesátkou rybích receptů, které vás nadchnou. Poutavý text doprovází více než 400 fotografií. Kniha bude i originálním dárkem pro každého milovníka ryb a rybaření.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2010, česky, Reader's Digest, Praha

Historie českého rybníkářství, vliv znečištěných vod na život ryb, rybolovné techniky, rady zkušených rybářů, atlas ryb vhodný k jejich určování.

Můj názor na knihu Ryby a rybolov v našich vodách:

zrušit
TOPlist