poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Superimunita: žádná očkování, žádné léky, žádné absence : a vaše tělo bude nedobytná pevnost

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Žádná očkování – žádné léky – žádné absence v práci

Jak můžeme v dnešní době posílit svůj imunitní systém, abychom odolali chřipce, virózám a obrnili se proti rakovině? Odpověď na tuto otázku je již…
Žádná očkování – žádné léky – žádné absence v práci

Jak můžeme v dnešní době posílit svůj imunitní systém, abychom odolali chřipce, virózám a obrnili se proti rakovině? Odpověď na tuto otázku je již mnohým z nás dobře známá: klíčem je zdravá strava. Víte však, že to není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát? Ne každá strava nám přinese potřebný užitek a ne každé ovoce a zelenina na našem talíři jsou ta správná volba. Proč?
Lékař Joel Fuhrman nám jako přední specialista na prevenci a léčbu chronických onemocnění vysvětluje na základě nejnovějších vědeckých poznatků, jak se můžeme stát odolnými vůči nemocem pomocí nutritariánské stravy bohaté na křížatou zeleninu, barevné ovoce, houby, luštěniny a semínka. Správná kombinace těchto potravin, to je superstrava budující vaši superimunitu!

V knize SUPERIMUNITA také najdete:
• plusy a minusy prevence nachlazení a chřipky,
• nejnovější výsledky výzkumu rakoviny,
• prokázanou strategii, jak získat nastálo ideální váhu,
• seznam superpotravin pro superimunitu,
• dvoutýdenní jídelníček zdravé výživy,
• přes osmdesát pět chutných a snadných receptů.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2014, česky, Práh, Praha

Ke křížaté (podle okvětních plátků postavených do tvaru kříže) zelenině patří kapusta, zelí, brukev, květák, brokolice a některé další druhy zeleniny jako tuřín. Spávná kombinace rostlinných potravin posílí lidský imunitní systém a ochráním před

Pro vydání: Vyd. 1., 2014, česky, Práh, Praha

Ke křížaté (podle okvětních plátků postavených do tvaru kříže) zelenině patří kapusta, zelí, brukev, květák, brokolice a některé další druhy zeleniny jako tuřín. Spávná kombinace rostlinných potravin posílí lidský imunitní systém a ochráním před chronickými chorobami. Jídelníčky, kuchařské recepty. Slovníček pojmů, rejstřík.

Konzumace košťálové (křížaté) zeleniny k získání silnějšího imunitního systému, zbavení přebytečných kil, snížení rizika lehkých i vážnějších onemocnění i jako prevence proti rakovině.

Můj názor na knihu Superimunita:

zrušit
Originál: Super immunity (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Práh,, Praha, 326 stran, ISBN: 9788072525010
TOPlist