poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Stíhače tanků vs KV-1: východní fronta 1941-43

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Německé protitankové dělostřelce v červnu 1941 tank KV-1 naprosto překvapil a po celý další rok s ním museli svádět velmi nerovné souboje. Technické předpoklady wehrmachtu týkající se boje proti…
Německé protitankové dělostřelce v červnu 1941 tank KV-1 naprosto překvapil a po celý další rok s ním museli svádět velmi nerovné souboje. Technické předpoklady wehrmachtu týkající se boje proti tankům - že protitankové kanony ráže 3,7 cm a 5 cm budou prozatím stačit - se ukázaly katastrofálně chybné. Představen je sovětský program vývoje těžkého tanku a ti, kdo se na něm podíleli, takticko-technické parametry modelů KV-1 (KV = Kliment Vorošilov), stejně jako německých protitankových zbraní, které na sovětskou techniku nestačily až do poloviny roku 1942, kdy byly konečně nasazeny větší samohybné protitankové prostředky. Ani ty však definitivní porážce Německa už nezabránily.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2013, česky, Grada / Duel, Praha

Autor se ve své práci zaměřuje na historický vývoj sovětských tanků a německých protitankových kanonů, konstrukci tanků KV-1 i KV-2 a německých protitankových kanonů, strategickou situaci na německo-sovětských hranicích roku 1941, základní

Pro vydání: 1. vyd., 2013, česky, Grada / Duel, Praha

Autor se ve své práci zaměřuje na historický vývoj sovětských tanků a německých protitankových kanonů, konstrukci tanků KV-1 i KV-2 a německých protitankových kanonů, strategickou situaci na německo-sovětských hranicích roku 1941, základní technické údaje o tancích KV a německých protitankových zbraních, informace o výcviku posádky, obsluze tanků a kanonů, jejich bojové vlastnosti a průběh střetnutí na východní frontě během let 1941-1943. Fotografie, obrázky, mapy.

Srovnání bojových vlastností sovětského tanku KV-1 a německých protitankových kanonů, jež proti sobě stály v letech 1941-1943.

Můj názor na knihu Stíhače tanků vs KV-1:

zrušit
TOPlist