poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Rodinný dům: než začnete stavět

Další autoři: Jana Maňáková (autor), Jana Maňáková

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Kniha je určena všem, kdo uvažují o stavbě rodinného domu a přemýšlí o tom, jak bude jejich vysněné obydlí vypadat. Při stavbě rodinného domu totiž čekají na stavebníky různá úskalí a nejdůležitější…
Kniha je určena všem, kdo uvažují o stavbě rodinného domu a přemýšlí o tom, jak bude jejich vysněné obydlí vypadat. Při stavbě rodinného domu totiž čekají na stavebníky různá úskalí a nejdůležitější rozhodnutí je třeba učinit ještě před začátkem stavění. Autoři poradí s výběrem pozemku, s velikostí a orientací stavby, pomohou s rozhodnutím, zda si vybrat katalogový dům, nebo si nechat zpracovat vlastní projekt. Podrobně je probrána vnější i vnitřní dispozice rodinného domu s důrazem na funkční využití jednotlivých místností i budoucí pohodu prostředí. Neocenitelné jsou též rady, týkající se jednání s úřady. Co se týká samotné realizace stavby, kniha informuje o výhodách a nevýhodách staveb na klíč, realizacích dodavatelským způsobem, i o stavbě svépomocí. V závěru knihy se dozvíme o základních materiálových možnostech pro stavby rodinných domů. Obrazová dokumentace poučí čtenáře především formou jednoduchých dispozičních výkresů realizovaných staveb.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2006, česky, Grada / Profi & hobby, sv. 117, Praha

Autoři v knize předkládají různé návrhy a přehledné plánky na výstavbu rodinného domu. V dnešní době oproti minulosti je k dispozici velmi široké spektrum stavebních materiálů a způsobů výstavby. Stavebníci tedy mají možnost

Pro vydání: 1. vyd., 2006, česky, Grada / Profi & hobby, sv. 117, Praha

Autoři v knize předkládají různé návrhy a přehledné plánky na výstavbu rodinného domu. V dnešní době oproti minulosti je k dispozici velmi široké spektrum stavebních materiálů a způsobů výstavby. Stavebníci tedy mají možnost pořídit si dům podle svých konkrétních potřeb a snů. Vše o tom, co tato stavba obnáší, obsahuje tato kniha. Cílem knihy je, aby po přečtení této publikace byl každý schopen vytvořit si vlastní názor na bydlení v rodinném domě a uměl formulovat projektantovi své požadavky na jeho uspořádání - dokázal si tedy pořídit rodinný dům "na míru".

Vše o výstavbě rodinného domu

Vše o výstavbě rodinného domu.

Pro vydání: 1. dopl. a upr. vyd, 2006, česky, Grada Publishing / Profi&hobby, Zv. 117, Praha

Autoři v knize předkládají různé návrhy a přehledné plánky na výstavbu rodinného domu. V dnešní době oproti minulosti je k dispozici velmi široké spektrum stavebních materiálů a způsobů výstavby. Stavebníci tedy mají možnost pořídit si dům podle svých konkrétních potřeb a snů. Vše o tom, co tato stavba obnáší, obsahuje tato kniha. Cílem knihy je, aby po přečtení této publikace byl každý schopen vytvořit si vlastní názor na bydlení v rodinném domě a uměl formulovat projektantovi své požadavky na jeho uspořádání - dokázal si tedy pořídit rodinný dům "na míru"

Vše o výstavbě rodinného domu

Můj názor na knihu Rodinný dům:

zrušit
, 1. vyd., česky, Grada, / Profi & hobby, sv. 117, Praha, 127 stran, ISBN: 8024714043
TOPlist