poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Jste médium?: techniky na rozvíjení vrozených schopností

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Z této knihy se dozvíte, jak správně využít své smyslové schopnosti a jak můžete dále rozvíjet jejich potenciál. Objevíte v ní desítky technik, které vám umožní pochopit mimořádné schopnosti vaší…
Z této knihy se dozvíte, jak správně využít své smyslové schopnosti a jak můžete dále rozvíjet jejich potenciál. Objevíte v ní desítky technik, které vám umožní pochopit mimořádné schopnosti vaší mysli a poradí, jak je využít ke zkvalitnění vlastního života.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2002, česky, Fortuna Print, Praha

Kniha se dotýká zběžně všech možností mimosmyslového vnímání a psychického potenciálu člověka. Vede k zamyšlení, jakou má každý jednotlivec intuici a parapsychologické schopnosti. Kniha je velmi dobře zpracovaná a může být dobrým průvodcem

Pro vydání: 1. vyd., 2002, česky, Fortuna Print, Praha

Kniha se dotýká zběžně všech možností mimosmyslového vnímání a psychického potenciálu člověka. Vede k zamyšlení, jakou má každý jednotlivec intuici a parapsychologické schopnosti. Kniha je velmi dobře zpracovaná a může být dobrým průvodcem začátečníka na duchovní cestě. Mir.

Výpravná publikace nás přivádí na cestu hledání skrytých psychických i nadpřirozených schopností, jejich posilování a využívání.

Můj názor na knihu Jste médium?:

zrušit
TOPlist