poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Sborník Vysoké školy chemickotechnologické v Praze

Řada A, Sv. 5, Vědeckovýzkumná činnost na Vysoké škole chemickotechnologické v Praze v roce 1967

Další autoři: Rudolf Riedl (editor)

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd, 1968, česky, SPN, Praha

Obsahuje příspěvky k událostem na škole (J. Koryta: Rehabilitace; J. Eliášek: Památce profesora ing. dr. Františka Karase, DrSc.; V. Maděra: In memoriam profesorky Julie Hamáčkové; V. Maděra: Sedmdesát let profesora Landy; F. Štráfelda: Profesor ing. dr.

Pro vydání: 1. vyd, 1968, česky, SPN, Praha

Obsahuje příspěvky k událostem na škole (J. Koryta: Rehabilitace; J. Eliášek: Památce profesora ing. dr. Františka Karase, DrSc.; V. Maděra: In memoriam profesorky Julie Hamáčkové; V. Maděra: Sedmdesát let profesora Landy; F. Štráfelda: Profesor ing. dr. František Čůta, DrSc., člen korespondent ČSAV, se dožívá sedmdesáti let); informaci o vědeckovýzkumné činnosti školy v r. 1967 (J. Jarý: Centrální laboratoř VŠCHT a její úkoly) a úplný přehled vědeckovýzkumné činnosti VŠCHT v Praze v roce 1967. Nejdříve uvádí původní vědecká sdělení, poté přehledné referáty a referátové články, monografie, učebnice a skripta, udělené patenty, přednášky, závěrečné výzkumné zprávy, habilitační, disertační a diplomové práce

Můj názor na knihu Sborník Vysoké školy chemickotechnologické v Praze / Vědeckovýzkumná činnost na Vysoké škole chemickotechnologické v Praze v roce 1967 (Řada A, Sv. 5):

zrušit
TOPlist