poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Práce a studie Krajského střediska státní památkové péče a ochrany přírody Východočeského kraje

Sv. 1/1969, Ochrana přírody a krajiny

Další autoři: Petr Rybář (editor)

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd, 1969, česky, nákl. vl, Pardubice

Obsah: Z. Vulterin: Problémy ochrany přírody a devastace krajiny v oblasti Středního Polabí; F. Procházka: Chráněné rostliny Východočeského kraje; F. Procházka, J. Belicová, V. Vagenknecht: Květena státní přírodní rezervace"Ve slatinské

Pro vydání: 1. vyd, 1969, česky, nákl. vl, Pardubice

Obsah: Z. Vulterin: Problémy ochrany přírody a devastace krajiny v oblasti Středního Polabí; F. Procházka: Chráněné rostliny Východočeského kraje; F. Procházka, J. Belicová, V. Vagenknecht: Květena státní přírodní rezervace"Ve slatinské stráni" jako součást inventarizačního průzkumu chráněných území ve Východočeském kraji; O. Jeřábková: Kotvice vzplývavá (Trapa natans L. s. l.) v Polabí; F. Procházka: Orchideje Východočeského kraje. Část I.; P.Rybář: Osifikace kostí jako kritérium stáří netopýrů (Chiroptera); L. Vlk: Státní přírodní rezervace "Babiččino údolí"; M. Rejmánek: Zajímavější pěstované dřeviny Hradce Králové a nejdůležitější údaje o městské zeleni; V.Santholzer: Výsledky měření radioaktivity vzduchu a nukleárního spadu v Hradci Králové. (Stav před moskevskou dohodou a po ní.)

Můj názor na knihu Práce a studie Krajského střediska státní památkové péče a ochrany přírody Východočeského kraje / Ochrana přírody a krajiny (Sv. 1/1969):

zrušit
, 1. vyd, česky, nákl. vl, Pardubice, 188 stran
TOPlist