poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Historický místopis Moravy a Slezska v letech 1848-1960

Sv. 2, Bibliografie historicko-vlastivědné literatury v období let 1848-1960 na Moravě a ve Slezsku

Další autoři: Jaromír Kubíček (autor), Jaroslav Vlach (autor)

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd, 1968, česky, Profil, Ostrava

Do výběrové neanotované bibliografie, zamýšlené jako mezistupeň mezi bibliografií celostátní a bibliografií pro jednotlivé okresy, jsou pojaty knižní monografie, studie z časopisů a sborníků (ne však novinové články), vydanévobdobí 1848-31.12.1966.

Pro vydání: 1. vyd, 1968, česky, Profil, Ostrava

Do výběrové neanotované bibliografie, zamýšlené jako mezistupeň mezi bibliografií celostátní a bibliografií pro jednotlivé okresy, jsou pojaty knižní monografie, studie z časopisů a sborníků (ne však novinové články), vydanévobdobí 1848-31.12.1966. Bibliografie zachycuje práce vztahující se k území soudního okresu a větších oblastí, avšak nezaznamenává monografie o jednotlivcích, zprávy o literatuře a recenze. Mimo všeobecnou část s přehledemstatistika schematismů, obsahují další oddíly záznamy týkající se vlastivědy okresů, správního a právního vývoje, historické geografie, hospodářského, politického a národnostního vývoje, vývoje sociálních poměrů azdravotnictví, školství akultury. Poslední části tvoří bibliografie, vlastivědné a historické časopisy

Můj názor na knihu Historický místopis Moravy a Slezska v letech 1848-1960 / Bibliografie historicko-vlastivědné literatury v období let 1848-1960 na Moravě a ve Slezsku (Sv. 2):

zrušit
, 1. vyd, česky, Profil, Ostrava, 234 stran
TOPlist