poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Děti paranoie: městské války na život a na smrt

[1.],, Městské války na život a na smrt /

Další autoři: Jiří Balek

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Názory ostatních čtenářů

David 30.6.2016 23:06 (upraveno)

Zatím napínavá

Co o knize říká nakladatel:

Od svých osmnácti let Joseph vraždil lidi kvůli něčemu, čemu věřil, ale co tak docela nechápal. Tato Válka trvá věky, ukrývá se ve stínech, řídí se přísnými pravidly a bojují v ní proti sobě dvě…
Od svých osmnácti let Joseph vraždil lidi kvůli něčemu, čemu věřil, ale co tak docela nechápal. Tato Válka trvá věky, ukrývá se ve stínech, řídí se přísnými pravidly a bojují v ní proti sobě dvě naprosto odlišné strany: dobro a zlo. Jen se neví, která je která. Vojáci této Války se skrývají mezi obyčejnými lidmi a jejich činy jsou vydávány za nehody nebo akty náhodného násilí, takže nic netušící normální lidé si ani neuvědomují brutalitu, kterou mají na očích. Zabíjení lidí je to jediné, co kdy Joseph poznal, a ve svém oboru patří k nejlepším. Když se mu však jeden úkol nepodaří splnit, pošlou ho jeho nadřízení za trest na smrtelně nebezpečnou misi. Joseph se při ní seznámí s Marií a jeho krvavé poslání poprvé v životě ustupuje do pozadí.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2013, česky, Mladá fronta, Praha

Věky už trvá Válka, která proti sobě staví stranu dobra a stranu zla. Jen se jaksi těžko určuje, která strana je která. Krutý boj probíhá tím nejzákeřnějším způsobem, neboť vojáci se infiltrují mezi obyčejné lidi a jejich vraždy jsou pak vydávány

Pro vydání: 1. vyd., 2013, česky, Mladá fronta, Praha

Věky už trvá Válka, která proti sobě staví stranu dobra a stranu zla. Jen se jaksi těžko určuje, která strana je která. Krutý boj probíhá tím nejzákeřnějším způsobem, neboť vojáci se infiltrují mezi obyčejné lidi a jejich vraždy jsou pak vydávány za nehody či zcela náhodné násilí. Jedním z takovýchto chladnokrevných žoldáků je i Joseph, který automaticky bez velkého přemýšlení vykonává své poslání. Až jednou, kdy je poslán na smrtelně nebezpečnou misi, kde potká dívku Marii, začne přemýšlet o tom, co je vlastně skutečně ve hře. Dezerce je ale všude trestána stejně. Smrtí.

Úvodní díl sci-fi série, ve které řádí nekonečná válka a pro mladého Josepha je samozřejmostí zabíjet ve jménu něčeho, co vlastně ani nechápe.

Můj názor na knihu Děti paranoie / Městské války na život a na smrt / ([1.],):

zrušit
Originál: Children of paranoia (anglicky)
, 1. vyd., česky, Mladá fronta,, Praha, 316 stran, ISBN: 9788020425645
TOPlist