poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Slovník autorů a zhotovitelů mincí, medailí, plaket, vyznamenání a odznaků se vztahem k Čechám, Moravě, Slezsku a Slovensku (1505-2005)

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Autor přináší ve více než 2 100 většinou biografických medailonech výsledek svého mnohaletého studia oboru. Představuje sochaře, medailéry, rytce a další výtvarníky od dob renesance až po současnost.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2006, česky, Libri, Praha

Slovník uvádí biografické a věcné údaje autorů, zhotovitelů, výrobců, uměleckých škol či ražeben mincí, medailí, plaket, vyznamenání a odznaků. Heslo uvádí údaje o jméně, datu a místu narození a úmrtí, obdodí činnosti, stručnou charakteristiku autora,

Pro vydání: 1. vyd., 2006, česky, Libri, Praha

Slovník uvádí biografické a věcné údaje autorů, zhotovitelů, výrobců, uměleckých škol či ražeben mincí, medailí, plaket, vyznamenání a odznaků. Heslo uvádí údaje o jméně, datu a místu narození a úmrtí, obdodí činnosti, stručnou charakteristiku autora, výčet signatur, životopis, výčet výstav, realizace, ocenění, seznam tvorby a odkazy na literaturu uvedenou v závěrečné práci encyklopedie.

Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky. Představuje sochaře, medailéry, rytce a další výtvarníky od dob renesance až po současnost, kteří tvořili na území Koruny České a Slovenska

Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky. Představuje sochaře, medailéry, rytce a další výtvarníky od dob renesance až po současnost, kteří tvořili na území Koruny České a Slovenska.

Můj názor na knihu Slovník autorů a zhotovitelů mincí, medailí, plaket, vyznamenání a odznaků se vztahem k Čechám, Moravě, Slezsku a Slovensku (1505-2005):

zrušit
, 1. vyd., česky, Libri,, Praha, 583 stran, ISBN: 8072773240
TOPlist