poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Nothin' to lose: zrod Kiss : 1972-1975

Další autoři: Gene Simmons (autor), Ken Sharp (autor), Šárka Kubánková (překladatel), Gene Simmons, Ken Sharp

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Jedinečný pohled na vznik a hvězdný vzestup jedné z nejoblíbenějších rockových skupin všech dob. Autor knihu sestavil z rozhovorů se členy KISS a z osobních výpovědí mnoha lidí, kteří se pohybovali na…
Jedinečný pohled na vznik a hvězdný vzestup jedné z nejoblíbenějších rockových skupin všech dob. Autor knihu sestavil z rozhovorů se členy KISS a z osobních výpovědí mnoha lidí, kteří se pohybovali na tehdejší americké a světové hudební scéně.

Zaznamenal dojmy a názory prvních fanoušků a přátel KISS, kteří skupině v začátcích pomáhali, zachytil vzpomínky pracovníků nahrávacích společností i členů konkurenčních kapel, které tehdy s KISS vystupovaly.

V knize si na „staré zlaté časy“ zavzpomínají například Iggy Pop, Ivan Král, Alice Cooper, Suzi Quatro, členové skupin Aerosmith, Black Sabbath, New York Dolls, Slade, Nazareth, Blue Öyster Cult – a mnozí další.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd. v českém jazyce, 2014, česky, BB/art, Praha

Kniha "Nothin' to Lose" (název je odvozen od jedné z písní) je vyčerpávajícím souborem citátů, vztahujícím se ke slavné americké rockové skupině Kiss, resp. k prvním a nejúspěšnějším rokům její existence mezi roky 1972 až 1975.

Pro vydání: 1. vyd. v českém jazyce, 2014, česky, BB/art, Praha

Kniha "Nothin' to Lose" (název je odvozen od jedné z písní) je vyčerpávajícím souborem citátů, vztahujícím se ke slavné americké rockové skupině Kiss, resp. k prvním a nejúspěšnějším rokům její existence mezi roky 1972 až 1975. Kromě výroků samotných členů kapely Genea Simmonse, Paula Stanleyho, Ace Frehleyho a Petera Crisse zde "hovoří" i všichni další podstatní lidé, kteří se v té době pohybovali kolem Kiss nebo se skupinou měli co do činění - manažeři, producenti, promotéři, technický doprovod kapely atd. Dohromady tak dávají jejich postřehy neotřele, ale možná o to víc autenticky, podrobný příběh vzniku Kiss a plodného období, které následovalo. Kiss v té době patřili k nejvýraznějším uskupením populární hudby, kromě muziky samotné především pro svou stylizovanou image (maskované obličeje, efektní vizuální show při koncertech). Každý pravověrný fanda Kiss tuto knihu ocení coby "info z první ruky".

První a nejúspěšnější roky americké rockové skupiny Kiss sestavené z útržkovitých citátů jejích členů a lidí, kteří se tehdy v první polovině 70. let 20. století kolem kapely pohybovali.

Recenze: Zrození legendy – KISS

Zrod KISS jsem přečetla jedním dechem. Jsem přesvědčena, že to není jen publikace pro příznivce KISS, ale především přináší náhled do hudebního prostředí v sedmdesátých letech a pomáhá představit si, jaká atmosféra vládla a jaký měla vliv na vznik…
Sabina Huřťáková Hašková, 12. ledna 2015, VašeLiteratura.cz

Můj názor na knihu Nothin' to lose:

zrušit
TOPlist