poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Svět kolem nás v ročních obdobích: pro školáky i předškoláky

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Čtvero ročních období nabízí ohromující ilustrace a fascinující text, který se zabývá všemi stránkami přírody během jejího ročního cyklu proměn. Kniha se noří i do lidského světa, aby přiblížila vliv…
Čtvero ročních období nabízí ohromující ilustrace a fascinující text, který se zabývá všemi stránkami přírody během jejího ročního cyklu proměn. Kniha se noří i do lidského světa, aby přiblížila vliv ročních období na sport, svátky, stravování či zdraví.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. české vyd., 2003, česky, Svojtka & Co., Praha

V bohatě ilustrované knize se nejprve dozvíme o střídání ročních období (na Zemi i jiných planetách) a pak už si můžeme prohlížet obrázky a číst si zajímavosti o jednotlivých ročních obdobích. Seznámíme se s charakteristickými rostlinami,

Pro vydání: 1. české vyd., 2003, česky, Svojtka & Co., Praha

V bohatě ilustrované knize se nejprve dozvíme o střídání ročních období (na Zemi i jiných planetách) a pak už si můžeme prohlížet obrázky a číst si zajímavosti o jednotlivých ročních obdobích. Seznámíme se s charakteristickými rostlinami, se životem zvířat, ale dočteme se i o tom, co v jednotlivých obdobích dělají lidé na různých místech Země (jarní úklid) a jaké svátky slaví (např. na jaře Den svatého Patrika, Bung Bang Fai, na podzim Čínská měsíční slavnost ...). Na závěr je připojen stručný přehled "Roční události" a rejstřík.

Povídání pro mladší děti o ročních obdobích, změnách v přírodě (zvířata, rostliny), ale i životě lidí v jednotlivých částech roku (svátky, obyčeje)

Povídání pro mladší děti o ročních obdobích, změnách v přírodě (zvířata, rostliny), ale i životě lidí v jednotlivých částech roku (svátky, obyčeje).

Můj názor na knihu Svět kolem nás v ročních obdobích:

zrušit
Originál: Complete book of the seasons (anglicky)
, 1. české vyd., česky, Svojtka & Co.,, Praha, 96 stran, ISBN: 8072376721
TOPlist