poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Vymítač lží

Další autoři: Jan Mrlík (překladatel)

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Aniž by Geiger prolil krev, dokáže zjistit pravdu i od nevzdornějších jedinců. Přivede je do stavu, kdy se bolest pojí se strachem, a oni přestanou zapírat. Nikdy nepracuje sdětmi. Když klient…
Aniž by Geiger prolil krev, dokáže zjistit pravdu i od nevzdornějších jedinců. Přivede je do stavu, kdy se bolest pojí se strachem, a oni přestanou zapírat. Nikdy nepracuje s dětmi. Když klient požaduje, aby vyslechl malého chlapce, po jehož otci pátrá, ukryje dítě, aby mu nikdo neublížil. Ovšem pokud Geiger rychle neodhalí chlapcovo tajemství, sám se stane obětí.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2012, česky, Alpress / Klokan, Frýdek-Místek

Literární prvotina amerického scénáristy a novináře uvádí na scénu nezvyklého hrdinu - jmenuje se Geiger, nepamatuje si nic ze svého dětství a živí se tím, že pro své klienty "získává informace", to jest vyslýchá určené

Pro vydání: Vyd. 1., 2012, česky, Alpress / Klokan, Frýdek-Místek

Literární prvotina amerického scénáristy a novináře uvádí na scénu nezvyklého hrdinu - jmenuje se Geiger, nepamatuje si nic ze svého dětství a živí se tím, že pro své klienty "získává informace", to jest vyslýchá určené osoby, za kterýmžto účelem ovládá a používá širokou škálu metod psychického i fyzického nátlaku. I takový člověk ale má své morální hranice, a tak když dostane zakázku, aby důkladně vyslechl uneseného chlapce, jehož nezvěstného otce se klient snaží za každou cenu najít, postaví se Geiger o své újmě na opačnou stranu. Chlapce ukryje u sebe a tak rázem získá nebezpečného nepřítele a stane před nutností sám vyřešit spletitý případ. Kromě efektních popisů nejrůznějších způsobů mučení nabízí autor čtenáři i dynamický akční děj a propracovanou zápletku.

Thriller amerického autora, jehož netypickým hrdinou je jakýsi novodobý inkvizitor, který se pro jednou postaví na správnou stranu.

Můj názor na knihu Vymítač lží:

zrušit
Originál: Inquisitor (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Alpress, / Klokan, Frýdek-Místek, 335 stran, ISBN: 9788074660009
TOPlist