poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Monument 14.

[2],, Nebe v plamenech /

Další autoři: Zuzana Ľalíková

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

V pokračování příběhu Monumentu 14 se skupina přeživších, donedávna uvězněných v supermarketu sérií ničivých katastrof, rozdělila ve dví. Většina dětí se v zoufalé snaze vydala opraveným autobusem na…
V pokračování příběhu Monumentu 14 se skupina přeživších, donedávna uvězněných v supermarketu sérií ničivých katastrof, rozdělila ve dví. Většina dětí se v zoufalé snaze vydala opraveným autobusem na letiště v Denveru. Doufají, že se tam setkají se svými rodiči, budou odvezeni do bezpečí a zachrání svého umírajícího přítele.
Ale svět venku je temný a zaplavený nebezpečnými chemikáliemi, které mění lidi v krvežíznivá monstra, a ne všechny děti jsou ochotné nastoupit do autobusu. V útočišti, jež bylo již jednou narušeno, se snaží zbývající děti obnovit přátelství. Ale pokud se máte rozhodnout mezi životem a smrtí, láskou a nenávistí, komu můžete doopravdy věřit?

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2013, česky, Baronet, Praha

Zdá se, že peklo už má svou podobu. Podobu světa po katastrofě, ve které se přeživší snaží zachránit, jak se dá. A děti nejsou výjimkou. Skupina 14 dětí, která se zachránila v jednom ze supermarketů, záhy poznala, jak křehká je hranice odhození

Pro vydání: Vyd. 1., 2013, česky, Baronet, Praha

Zdá se, že peklo už má svou podobu. Podobu světa po katastrofě, ve které se přeživší snaží zachránit, jak se dá. A děti nejsou výjimkou. Skupina 14 dětí, která se zachránila v jednom ze supermarketů, záhy poznala, jak křehká je hranice odhození dosavadních morálních zásad ve chvíli náhlé izolace od dosud známého života. Během dramatických událostí se skupinka rozdělila na dvě části. Většina dětí se snaží dostat na letiště v Denveru, kde vidí naději na setkání s rodiči a návrat do bezpečí. Zbytek osazenstva se pokouší vrátit ve svém dosavadním útočišti k původním hodnotám přátelství a důvěry. Jenže svět je děsivým místem, kde nebezpečný oblak válečných chemikálií mění lidi v krvežíznivá monstra a tak dobré úmysly mohou ve světle tragických událostí zůstat jen vzdáleným snem.

Pokračování dobrodružné sci-fi série s postapokalyptickou tématikou, ve kterém skupinka dětí musí příliš záhy převzít zodpovědnost za své životy.

Můj názor na knihu Monument 14. / Nebe v plamenech / ([2],):

zrušit
Originál: Monument 14: sky on fire, Sky on fire (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Baronet,, Praha, 237 stran, ISBN: 9788073847661
TOPlist