poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Triumf trpaslíků

Další autoři: Zdeněk Sladovník

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Zdá se, že válka o Skrytou zemi je u konce. Mír se vrací a národy upevňují své přátelství, aby dokázaly jednotně čelit jakémukoliv nebezpečí.
Elfové však spřádají ve svých starých říších nebezpečný…
Zdá se, že válka o Skrytou zemi je u konce. Mír se vrací a národy upevňují své přátelství, aby dokázaly jednotně čelit jakémukoliv nebezpečí.
Elfové však spřádají ve svých starých říších nebezpečný svazek. A v Šedých horách je nalezeno lidské dítě ze Země za horama, které hovoří řečí alfů. Dívka získává zvláštním způsobem náklonnost mnoha obyvatel Skryté země, zatímco trpaslíci se k nově příchozí chovají nedůvěřivě. Když je v horách spatřen jeden nesmírně mocný nepřítel, ukáže se, že dívka má tajemství, které změní budoucnost národa trpaslíků.
Bude muset dojít k poslední bitvě? A je vrátivší se Tungdil skutečně onen legendární hrdina bojovníků se sekerami?

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vydání, česky

Pod zdánlivým klidem doutnají další potíže. Elfové se snaží ve svých starých říších domluvit nebezpečný spojenecký svazek. Záhadou je i objev podivné zprávy, kterou přece musel podepsat sám Tungdil Zlatoruký. Jsou snad věci jinak, než se doposud zdálo? V Šedých horách je

Pro vydání: 1. vydání, česky

Pod zdánlivým klidem doutnají další potíže. Elfové se snaží ve svých starých říších domluvit nebezpečný spojenecký svazek. Záhadou je i objev podivné zprávy, kterou přece musel podepsat sám Tungdil Zlatoruký. Jsou snad věci jinak, než se doposud zdálo? V Šedých horách je pak nalezeno lidské dítě hovořící řečí alfů a možná právě tento človíček, ke kterému trpaslíci nechovají právě důvěru, promluví zásadně do jejich další budoucnosti.

Oblíbená fantasy sága pokračuje, neboť Trpaslíci dosud neřekli své poslední slovo. I když se zdá, že válka o Skrytou zemi je u konce a věci se vrací do normálu, objeví se nový nesmírně mocný nepřítel.

Můj názor na knihu Triumf trpaslíků:

zrušit
Originál: Triumph der Zwerge. (německy)
1. vydání, česky, , 541 stran, ISBN: 9788073983475
TOPlist