poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Nedokonalá spravedlnost: uloupený majetek, nucené práce a nevyřízené účty druhé světové války

Další autoři: Eduard Geissler (překladatel), Eduard Geissler

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Osobní výpověď Stuarta Eizenstata o náročném, ale úspěšném vyjednávání, které vedl s čelnými představiteli evropských vlád i nejrůznějšími židovskými organizacemi v druhé polovině devadesátých let o…
Osobní výpověď Stuarta Eizenstata o náročném, ale úspěšném vyjednávání, které vedl s čelnými představiteli evropských vlád i nejrůznějšími židovskými organizacemi v druhé polovině devadesátých let o odškodnění obětí druhé světové války.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: V českém jazyce vyd. 1., 2005, česky, Prostor / Obzor, sv. 65, Praha

Popis bouřlivých jednání zástupce Clintonovy administrativy se švýcarskou, německou, rakouskou i francouzskou politickou reprezentací i zástupci průmyslových koncernů a s židovskými organizacemi o morálním i finančním

Pro vydání: V českém jazyce vyd. 1., 2005, česky, Prostor / Obzor, sv. 65, Praha

Popis bouřlivých jednání zástupce Clintonovy administrativy se švýcarskou, německou, rakouskou i francouzskou politickou reprezentací i zástupci průmyslových koncernů a s židovskými organizacemi o morálním i finančním odškodnění židovských obětí nacistické perzekuce. Bývalý velvyslanec Spojených států při Evropské unii líčí postoje evropských vyjednavačů k řešení tohoto mimořádně citlivého problému.

Publikace přibližuje průběh politických a diplomatických jednání o odškodnění obětí holocaustu, která probíhala ve 2. polovině 90. let 20. stol.

Můj názor na knihu Nedokonalá spravedlnost:

zrušit
TOPlist