poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Odsuzuje se Dorel Levron: skutečný příběh ze slovensko-českého podsvětí

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Skutečný příběh ze slovensko-českého podsvětí. Příběh Dorela Levrona začíná počátkem osmdesátých let v jednom slovenském velkoměstě.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2005, česky, Host, Brno

V šestnácti letech začal mít anonymní hrdina problémy ve škole a když zjistil, že se nemůže vyrovnat svým vrstevníkům, začal se poohlížet po způsobu, jak snadno přijít k penězům. Začínal jako hazardní hráč, seznámil se s partou z podsvětí a tím se

Pro vydání: Vyd. 1., 2005, česky, Host, Brno

V šestnácti letech začal mít anonymní hrdina problémy ve škole a když zjistil, že se nemůže vyrovnat svým vrstevníkům, začal se poohlížet po způsobu, jak snadno přijít k penězům. Začínal jako hazardní hráč, seznámil se s partou z podsvětí a tím se definitivně dostal na cestu stále vynalézavějších a drsnějších podvodů, krádeží a vydírání. Po propuštění z prvního vězení se potkává s bývalou láskou a pro ni chce skoncovat se zločineckou minulostí, uživit se však neumí jinak, než nezákonně. Začíná kolotoč stále závažnějších deliktů, dopadení a trestů na území Slovenska, Čech a Německa, kde si odpykával svůj poslední trest. Po propuštění jako téměř čtyřicetiletý recidivista se rozhodl definitvně s minulostí skoncovat a vzpomínky na svůj promarněný život napsat jako výstrahu pro mladé lidi, kteří koketují s porušováním zákona.

Autobiografický příběh mladého muže z Bratislavy, který se od 80. let pohyboval za hranicí zákona a trest odpykával v různých vězeňských zařízeních

Autobiografický příběh mladého muže z Bratislavy, který se od 80. let pohyboval za hranicí zákona a trest odpykával v různých vězeňských zařízeních.

Můj názor na knihu Odsuzuje se Dorel Levron:

zrušit
TOPlist