poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Odmaturuj! z dějepisu 2

2 /

Další autoři: Zdeněk Šašinka (autor), Zdeněk Šašinka

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Poutavá učebnice určená k přípravě na maturitu (i k nové, tzv. celostátní podobě maturity) a k přijímacím zkouškám na vysoké školy.
Obsahuje část středoškolské látky dějepisu, a to vývoj historie od…
Poutavá učebnice určená k přípravě na maturitu (i k nové, tzv. celostátní podobě maturity) a k přijímacím zkouškám na vysoké školy.
Obsahuje část středoškolské látky dějepisu, a to vývoj historie od raného novověku až po současné dějiny.
Kniha je přehledně zpracována do 2 celků dle historických epoch – raný novověk a současné dějiny, které jsou dále členěny na menší kapitoly.
Snadnou orientaci v textu podporuje grafické odlišení ústředního textu od doplňujících poznámek a zvýraznění důležitých jmen osobností a pojmů.
Text je doplněn mnoha zajímavostmi, odkazy a četnými mapkami i ilustracemi.
Určeno studentům všech středních škol během celého středoškolského studia, jejich učitelům a ostatním zájemcům o studium historie.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2006, česky, Didaktis / Odmaturuj!, Brno

Příručka navazuje na stejnojmenný první díl (shrnuje události od pravěku po raný novověk)a přehlednou formou ulehčí studentům přípravu na přijímací zkoušky na vysoké školy. Snadnou orientaci umožňuje účelné členění kapitol na menší

Pro vydání: Vyd. 1., 2006, česky, Didaktis / Odmaturuj!, Brno

Příručka navazuje na stejnojmenný první díl (shrnuje události od pravěku po raný novověk)a přehlednou formou ulehčí studentům přípravu na přijímací zkoušky na vysoké školy. Snadnou orientaci umožňuje účelné členění kapitol na menší tematické celky i grafická úprava textu. Barevně zvýrazněné poznámky na okraji každé strany shrnují hlavní informace, seznamují především s výraznými osobnostmi dané epochy a vysvětlují důležité termíny a pojmy. Kniha je doplněna rejstříkem jmen a pojmů.

Stručný přehled učiva dějepisu pro střední školy. Zahrnuje učební látku ze světových dějin od novověku (Velká francouzská revoluce) po současnost a je koncipován jako příprava k maturitě

Stručný přehled učiva dějepisu pro střední školy. Zahrnuje učební látku ze světových dějin od novověku (Velká francouzská revoluce) po současnost a je koncipován jako příprava k maturitě.

Můj názor na knihu Odmaturuj! z dějepisu 2 (2 /):

zrušit
, Vyd. 1., česky, Didaktis, / Odmaturuj!, Brno, 232 stran, ISBN: 8073580691
TOPlist