poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Na křídlech touhy

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Zdálo by se, 6e Eliška může být spokojená, ne-li šťastná. Ale není! Úspěšně sice odmaturovala a vysoká škola jí právě oznámila, že je přijata ke studiu, jenže kúplné pohodě jí přece jen něco chybí.…
Zdálo by se, 6e Eliška může být spokojená, ne-li šťastná. Ale není! Úspěšně sice odmaturovala a vysoká škola jí právě oznámila, že je přijata ke studiu, jenže k úplné pohodě jí přece jen něco chybí. Chtěla by mít svého kluka. Chtěla by mít někoho ráda.

Sen se začíná naplňovat, když se objeví sympatický Pavel. Eliška je okouzlena, ale seznámení je tak náhlé a vztah natolik rychlý, že se záhy ptá sama sebe: na tohle jsem čekala, nenašla jsem nakonec jakéhosi lovce dívčích srdcí. Když pozná Pavlova bratra Petra, je zmatena. S jedním chodí, ale na druhého stále myslí. Přihlásit se ke své lásce nemůže, příčiny jsou v minulosti. Volba je těžká, Eliška nechce nikomu ublížit..

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2004, česky, Víkend / Čtení pro dívky, [Líbeznice]

Eliška má krátce po maturitě a úspěšně složila přijímací zkoušky na vysokou školu. Má chápající rodiče, sestru se kterou si rozumí, ale to dívce v jejím věku ke štěstí nestačí. Touží poznat kluka, se kterým by prožívala

Pro vydání: 1. vyd., 2004, česky, Víkend / Čtení pro dívky, [Líbeznice]

Eliška má krátce po maturitě a úspěšně složila přijímací zkoušky na vysokou školu. Má chápající rodiče, sestru se kterou si rozumí, ale to dívce v jejím věku ke štěstí nestačí. Touží poznat kluka, se kterým by prožívala nádhernou, romantickou a vášnivou lásku. Po seznámení s Pavlem má krátkou dobu pocit, že potkala toho pravého. Jejich vztah je ale opakovaně narušován zvraty a nepochopením. Své pocity a pochybnosti konfrontuje s problémy, které prožívá její sestra Adéla. Eliška zvažuje, co je na vztahu mezi mužem a ženou podstatné.

Dívčí román o radostech a trápení s prvními láskami

Dívčí román o radostech a trápení s prvními láskami.

Můj názor na knihu Na křídlech touhy:

zrušit
, 1. vyd., česky, Víkend, / Čtení pro dívky, [Líbeznice], 142 stran, ISBN: 8072223275
TOPlist