poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Úder půlnoci

Další autoři: Dominika Moulíková (překladatel)

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

„Princezna Meredith, dědička Temného trůnu, pracovala několik let jako soukromé očko v Los Angeles. Její teta, královna Vzduchu a Temnoty, jí nabídla svůj trůn za podmínky, že počne počít dítě dřív…
„Princezna Meredith, dědička Temného trůnu, pracovala několik let jako soukromé očko v Los Angeles. Její teta, královna Vzduchu a Temnoty, jí nabídla svůj trůn za podmínky, že počne počít dítě dřív než její bratranec Cel. Závod o stvoření nového života je však zároveň bojem o holý život. Cel má mnoho přívrženců, kteří se neštítí ničeho, ani vraždy. Zatímco se Merry snaží otěhotnět s královskými strážci, v Říši kouzel dojde k několika vraždám a atentátům. A Merry provede něco dosud neslýchaného - přizve k vyšetřování do Říše kouzel lidskou policii. Merry je potomek pěti bohů plodnosti, přesto se jí zatím nedaří otěhotnět. Je nucena přizvat do svého lože i muže, jejichž loajalitou si není jistá. Bohyně však využívá Merry pro své vlastní plány a s každým dalším Mereditiným milováním se probouzí dlouho zapomenutá magie, která nejenže posiluje schopnosti jejích milenců, ale mění i celou Říši kouzel. A to se nemusí všem líbit.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2014, česky, Epocha / Merredith Gentryová, Fantastická Epocha, sv. 36, Praha

Merry se dostala do velmi nebezpečné životní smyčky díky boji o Temný trůn. Dosavadní královna totiž určila za nástupce buď Merry nebo jejího bratrance Cela. Podmínkou je, že vládcem bude ten, kdo dříve

Pro vydání: 1. vyd., 2014, česky, Epocha / Merredith Gentryová, Fantastická Epocha, sv. 36, Praha

Merry se dostala do velmi nebezpečné životní smyčky díky boji o Temný trůn. Dosavadní královna totiž určila za nástupce buď Merry nebo jejího bratrance Cela. Podmínkou je, že vládcem bude ten, kdo dříve počne dítě. A je jasné, že se nebude jednat v rukavičkách a Merry půjde o život. Sama bohyně využívá Meriiny milostné eskapády ke svým vlastním účelům a růstu magie. Vedle dosud se nedařící snahy o otěhotnění musí Merry plnit i své detektivní povinnosti, neboť v Říši kouzel dochází k mnoha vraždám. Nevítanou šokující novinkou je pro obyvatele kouzelné říše Meredithino rozhodnutí přizvat na pomoc lidskou policii.

Čtvrté pokračování eroticky laděné fantasy série s detektivní zápletkou, ve které figuruje další hrdinka disponující nadpřirozenými schopnostmi. Díky tomu může Merry řešit paranormální kriminální činy, ale zároveň i skrývat velký osud.

Recenze: Láska je příliš vzácná, tak proč se za ni stydět

Knihu doporučuji všem, kteří četli předešlé díly. Pokud jste ale předešlé díly nečetli, nechte se zlákat světem magie a kouzel, zrady a přátelství, bojů i lásky. Je to svět, jenž vás zajisté okouzlí, a vy se při jeho objevování budete dobře bavit.
Tereza Zítková, 29. listopadu 2014, VašeLiteratura.cz

Můj názor na knihu Úder půlnoci:

zrušit
Originál: Stroke of midnight (anglicky)
, 1. vyd., česky, Epocha, / Merredith Gentryová, Fantastická Epocha, sv. 36, Praha, 361 stran, ISBN: 9788074252259
TOPlist