poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Poselství z Věčnosti

Další autoři: Věra Šedá (překladatel), Věra Šedá

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Ústřední postavou tentokrát není sama autorka, ale domorodá dvojčata - bratr se sestrou - kteří byli po narození odebráni matce a jejichž osudy autorka vypráví s nesmírným zaujetím a s důvěrnou…
Ústřední postavou tentokrát není sama autorka, ale domorodá dvojčata - bratr se sestrou - kteří byli po narození odebráni matce a jejichž osudy autorka vypráví s nesmírným zaujetím a s důvěrnou znalostí prostředí.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1998, česky, Práh, Knižní klub, Praha

Domorodá dvojčata Geoff a Beatrice jsou po narození odebrána své matce křesťanskými misionáři. Dívka vyrůstá v sirotčinci, chlapec je adoptován do Ameriky. Kniha sleduje jejich životní osudy. Oba se cítí vykořeněni, Beatrice nachází cestu zpět k

Pro vydání: 1998, česky, Práh, Knižní klub, Praha

Domorodá dvojčata Geoff a Beatrice jsou po narození odebrána své matce křesťanskými misionáři. Dívka vyrůstá v sirotčinci, chlapec je adoptován do Ameriky. Kniha sleduje jejich životní osudy. Oba se cítí vykořeněni, Beatrice nachází cestu zpět k domorodému kmeni, nasává do sebe jejich přírodní filozofii, sepjetí s přírodou, jejich víru. Dá se do boje za práva svého lidu, setkává se i se svým bratrem a předává mu poselství z Věčnosti, které zahrnuje domorodou filozofii a zásady, podle nichž je možno žít v souladu s odvěkými hodnotami a prostou moudrostí domorodého lidu. Mir.

Román z prostředí australských domorodců, jejich kultury a přírodní filozofie, volně navazuje na bestseller "Poselství od protinožců"

Román z australského prostředí líčí rozdílné osudy dvojčat, která byla po narození matce odebrána

Román z prostředí australských domorodců, jejich kultury a přírodní filozofie, volně navazuje na bestseller "Poselství od protinožců".

Můj názor na knihu Poselství z Věčnosti:

zrušit
TOPlist