poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Hrajeme si u maminky

Další autoři: Jan Kudláček (ilustrátor), Jiří Pavlica (autor aranžmá)

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Předkládaná sbírka říkadel, popěvků, dětských her a rozpočitadel vychází z dlouholetých zkušeností autorky, které získala jako matka, babička a především jako pedagog. Strávila s dětmi celý život a…
Předkládaná sbírka říkadel, popěvků, dětských her a rozpočitadel vychází z dlouholetých zkušeností autorky, které získala jako matka, babička a především jako pedagog. Strávila s dětmi celý život a její snahou je se podělit o získané zkušenosti a poznatky. Dlouho tomuto úkolu odolávala, až ji k rozhodnutí přivedla možnost stálé spolupráce nejen s dětmi, ale především s rodiči. Sbírka je doplněna metodickými pokyny a notovými zápisy. Toto druhé vydání je doplněno CD (zhudebnil Jiří Pavlica, nahrál Hradišťan).

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 2., 2005, česky, Vyšehrad, Praha

Druhé vydání knihy pedagožky Jiřiny Rákosníkové nabízí sbírku říkadel, popěvků, rozpočitadel a dětských her na základě autorčiných dlouholetých zkušeností a získaných pedagogických poznatků z její stálé spolupráce s dětmi a především s rodiči.

Pro vydání: Vyd. 2., 2005, česky, Vyšehrad, Praha

Druhé vydání knihy pedagožky Jiřiny Rákosníkové nabízí sbírku říkadel, popěvků, rozpočitadel a dětských her na základě autorčiných dlouholetých zkušeností a získaných pedagogických poznatků z její stálé spolupráce s dětmi a především s rodiči. Publikace je tématicky členěna podle ročních období a je doplněna metodickými pokyny, notovými zápisy a texty. Součástí knihy je CD skupiny Hradišťan s Jiřím Pavlicou.

Půvabně ilustrovaná publikace je vhodná jako vynikající pomůcka pro pedagogy předškolních zařízení, pro děti i dospělé

Půvabně ilustrovaná publikace je vhodná jako vynikající pomůcka pro pedagogy předškolních zařízení, pro děti i dospělé.

Pro vydání: Vyd. 1, 2002, česky, Vyšehrad, Praha

Bohatě ilustrovaná publikace pedagožky Jiřiny Rákosníkové vznikla na základě jejích dlouholetých pedagogických zkušeností. Říkadla, rozpočítadla, popěvky a dětské hry jsou ve sbírce tématicky řazeny podle ročních dob a některé z nich jsou doplněny melodickou linkou. Publikace jistě zaujme nejen rodiče, ale i pedagogy předškolních zařízení

Sbírka říkadel, popěvků, rozpočítadel a her je určena především rodičům jako inspirace pro vyplnění volného času dětí

Můj názor na knihu Hrajeme si u maminky:

zrušit
, 3. vyd, česky, Vyšehrad, Praha, hudebnina, 78 stran, ISBN: 9788070219737
TOPlist