poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Budeš táta!: 150 tipů a triků pro novopečeného tátu

Další autoři: Richard Janda

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Od krmení a přebalování k dalším pohromám – všechno, co potřebuješ vědět, abys byl bezvadným tátou

Toto je příručka přímo pro tebe. Jestli jsi po téhle knize sáhl, znamená to, že se během několika…
Od krmení a přebalování k dalším pohromám – všechno, co potřebuješ vědět, abys byl bezvadným tátou

Toto je příručka přímo pro tebe. Jestli jsi po téhle knize sáhl, znamená to, že se během několika měsíců staneš otcem. No dobrá. Zapijem to, oslavíme… Ale něco se evidentně v tvé rodině změní. Ať už hrdinně odstojíš (a neupadneš) porod nebo na výsledek tohoto procesu počkáš u telefonu (tedy v pohostinském zařízení, jelikož máš přece u sebe mobil, tak co?), přece jenom je jasné, že začíná životní etapa, ze které se tak nějak nevykroutíš. No a tahle příručka je pro táty, kteří spadnou do té bezva začátečnické hysterie. Vyhnout se jí nelze, ale existuje spousta způsobů, jak ji zpracovat k obrazu svému. Jde to! Ale kdyby to náhodou nešlo, stačí nakouknout do příručky. Každý táta, který o to stojí, tady najde nápovědu.

Ale hlavně si to můžeš užít! To otcovství. Není to nemoc ani hendikep. Spousta zralých tátů tuto definici potvrdí. A poznatky mnoha z nich nabízí tato kniha. Takže: Frajere, budeš táta! A užij si to!

***

Vincent Iannelli, MD, editor knižní řady When Your Child Has (Když vaše dítě má…), je atestovaný pediatr, člen Americké pediatrické akademie a docent v Jihozápadním lékařském středisku při Texaské univerzitě. Po absolvování stáže v Dětském lékařském středisku v texaském Dallasu si otevřel soukromou praxi. Má jedenáctileté klinické zkušenosti s dětskými pacienty, a to včetně čtyř vlastních dětí. Žije v Dallasu.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2013, česky, Jota / Populárně naučná, V Brně

150 tipů a rad zkušeného pediatra a čtyřnásobného otce určená mužům, kteří chtějí nejen naplnit své otcovské povinnosti, ale také se stát skvělým tátou. Příručka začíná přípravami na příchod dítěte na svět a do rodiny, končí úvahami,

Pro vydání: Vyd. 1., 2013, česky, Jota / Populárně naučná, V Brně

150 tipů a rad zkušeného pediatra a čtyřnásobného otce určená mužům, kteří chtějí nejen naplnit své otcovské povinnosti, ale také se stát skvělým tátou. Příručka začíná přípravami na příchod dítěte na svět a do rodiny, končí úvahami, zda a kdy pořídit potomkovi sourozence.

Vtipně psaná příručka pro nastávající tatínky plná praktických rad týkajících se každodenního života ve třech.

Můj názor na knihu Budeš táta!:

zrušit
Originál: 150 tips and tricks for new dads (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Jota, / Populárně naučná, V Brně, 207 stran, ISBN: 9788074623042
TOPlist