poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Útěk do ráje

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Hrdinkou románu Útěk do ráje je krásná Zarina Brydenová, která se po tragické smrti svých rodičů a kmotry stala velmi bohatou dědičkou. Po skončení londýnské sezóny, kde jako debutantka sklízela ve…
Hrdinkou románu Útěk do ráje je krásná Zarina Brydenová, která se po tragické smrti svých rodičů a kmotry stala velmi bohatou dědičkou. Po skončení londýnské sezóny, kde jako debutantka sklízela ve společnosti neskrývaný obdiv a byla zahrnována nesčetnými nabídkami k sňatku, se Zarina vrací domů.

Po návratu jí její poručník, strýček Alexander sdělí šokující novinu. Bez jejího vědomí domluvil svatbu s postarším ovdovělým vévodou. který by mohl být jejím otcem.

Krátce po příjezdu domů se Zarina za nepříjemných okolností setkává se svým kamarádem z dětství Rolfem, hrabětem z Linwoodu.

Rolfe se díky obrovským dluhům svého zemřelého bratra ocitl v obtížné situaci a veškerý rodinný majetek včetně honosného sídla jde do aukce. Zoufalá Zarina mu nabídne finanční pomoc a na oplátku ho požádá, aby ji zachránil před sňatkem s vévodou.

Po vzájemné dohodě Zarina tajně odjíždí s Rolfem do Indie a svému strýčkovi zanechá vzkaz, že cestuje do Francie.

Ale hned na začátku cesty jim jejich plán zkomplikuje podezíravý kapitán, který neuvěří jejich tvrzení, že jsou manželé a dovolí jim zůstat na lodi pouze s podmínkou, že on sám je

oddá, jakmile loď vypluje.

Během dobrodružné cesty se jejich vztah z počáteční povinnosti a odpovědnosti pomalu mění a rozkvétá v lásku.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2004, česky, Baronet, Praha

Krásná Zarina zdědila obrovský majetek a její poručník ji hodlá provdat za starého vévodu. Dívka se vzepře a uprchne s dávným přítelem, který naopak o své jmění přišel. Na dobrodružné cestě lodí mezi nimi vzplane láska zpečetěná sňatkem a jištěná

Pro vydání: Vyd. 1., 2004, česky, Baronet, Praha

Krásná Zarina zdědila obrovský majetek a její poručník ji hodlá provdat za starého vévodu. Dívka se vzepře a uprchne s dávným přítelem, který naopak o své jmění přišel. Na dobrodružné cestě lodí mezi nimi vzplane láska zpečetěná sňatkem a jištěná bohatstvím. Jednoduchý romantický příběh zcela v duchu autorčina rozsáhlého díla.

V romantickém příběhu pro ženy odehrávajícícm se v osmdesátých letech 19. století osiřelá bohatá dědička podniká dramatickou cestu za svým štěstím

V romantickém příběhu pro ženy odehrávajícícm se v osmdesátých letech 19. století osiřelá bohatá dědička podniká dramatickou cestu za svým štěstím.

Můj názor na knihu Útěk do ráje:

zrušit
Originál: Safe in paradise (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Baronet,, Praha, 138 stran, ISBN: 8072146343
TOPlist