poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Angelina Jolie & Brad Pitt: společný příběh

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Angelina a Brad... Zřejmě nejsledovanější pár světa. Kamkoli přijedou, jsou středem pozornosti, ať řeknou cokoli, objeví se to v novinových titulkách. Fotografie, kde jsou zachyceni se svými vlastními…
Angelina a Brad... Zřejmě nejsledovanější pár světa. Kamkoli přijedou, jsou středem pozornosti, ať řeknou cokoli, objeví se to v novinových titulkách. Fotografie, kde jsou zachyceni se svými vlastními i adoptivními dětmi, kupují bossové bulvárních časopisů za statisíce dolarů. Kniha Katty Joyceové sleduje životní peripetie obou herců, které vrcholí společným příběhem. Zevrubně se zabývá jejich rodinným zázemím, prvními hereckými krůčky, bývalými partnerskými vztahy, milostným zajiskřením, kdy si Angelina a Brad uvědomili, že patří k sobě, a společným prožíváním výjimečných i všedních dnů.
Kniha Angelina Jolie & Brad Pitt: Společný příběh je jedinou publikací na českém trhu, kde se fanoušci mají možnost dozvědět o ostře sledovaném hollywoodském páru opravdu všechno.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 2009, česky, Daranus, V Řitce

Katty Joyce sleduje vývoj Brada Pitta a Angeliny Jolie od jejich narození přes rodinné zázemí, až po jejich cestu k herectví a společnému životu. Autorka otevřeně hovoří o tématech, která měla zásadní vliv na jejich další směřování a skutečnost, že dnes patří

Pro vydání: 2009, česky, Daranus, V Řitce

Katty Joyce sleduje vývoj Brada Pitta a Angeliny Jolie od jejich narození přes rodinné zázemí, až po jejich cestu k herectví a společnému životu. Autorka otevřeně hovoří o tématech, která měla zásadní vliv na jejich další směřování a skutečnost, že dnes patří mezi nejobdivovanější osobnosti Hollywoodu. Kniha je vybavena soupisem filmových rolí, ocenění a biografickou poznámkou obou herců. Obsahuje také barevnou fotografickou přílohu, která dává nahlédnout do jejich profese i soukromí.

Společný příběh amerických herců Angeliny Jolie a Brada Pitta

Společný příběh amerických herců Angeliny Jolie a Brada Pitta.

Můj názor na knihu Angelina Jolie & Brad Pitt:

zrušit
TOPlist