poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Dotek hvězdy

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Muzeum moderního umění v Heatherfieldu vyhlásí soutěž pro mladé talenty. Úkolem je navrhnout šperk, který by se mohl stát emblémem muzea. Dokonalá příležitost pro Hay Lin! Jenže pokaždé, když si…
Muzeum moderního umění v Heatherfieldu vyhlásí soutěž pro mladé talenty. Úkolem je navrhnout šperk, který by se mohl stát emblémem muzea. Dokonalá příležitost pro Hay Lin! Jenže pokaždé, když si dychtivě sedne k rýsovacímu prknu, jako by se jí v hlavě udělalo prázdno. Jediné, co dokáže vymyslet, je pěticípá hvězda. Ztratila snad svůj talent?
Posedlost hvězdami však postihne i Jrmu, Taranee, Cornelii a Will a dívky se brzy ocitnou ve světě, kde hvězdy zhasínají a šíří se temnota…

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2007, česky, Egmont / W.I.T.C.H., V Praze

Muzeum moderního umění v Heatherfieldu vyhlásilo soutěž o nejlepší návrh na šperk, který se stane emblémem muzea. To nadchne především Hay Lin, jenže jak se zdá, veškterý talent je pryč. Ji i ostatní Strážkyně ovládne posedlost hvězdami.

Pro vydání: 1. vyd., 2007, česky, Egmont / W.I.T.C.H., V Praze

Muzeum moderního umění v Heatherfieldu vyhlásilo soutěž o nejlepší návrh na šperk, který se stane emblémem muzea. To nadchne především Hay Lin, jenže jak se zdá, veškterý talent je pryč. Ji i ostatní Strážkyně ovládne posedlost hvězdami. Dívky brzy pochopí, že mají před sebou úkol. Vydávají se do Lesního království, kde se setkají s princem Raneem a jeho družinou Amazonek. Musí zachránit celé království před temnotou, kterou symbolizují pomalu vyhasínající hvězdy, a také osvobodit ze zajetí princova mladšího bratra a další děti. Strážkyně čeká boj s armádou havranů, mocným a lstivým Králem hory a zradou jedné z Amazonek.

Příběh pětice čarodějek W.I.T.C.H., strážkyň Kondrakaru, ve kterém musí zachránit Lesní království před temnými silami mocného Draguna

Muzeum moderního umění v Heatherfieldu vyhlásí soutěž pro mladé talenty. Úkolem je navrhnout šperk, který by se mohl stát emblémem muzea. Dokonalá příležitost pro Hay Lin! Jenže pokaždé, když si dychtivě sedne k rýsovacímu prknu, jako by se jí v hlavě udělalo prázdno. Jediné, co dokáže vymyslet, je pěticípá hvězda. Ztratila snad svůj talent?

Příběh pětice čarodějek W.I.T.C.H., strážkyň Kondrakaru, ve kterém musí zachránit Lesní království před temnými silami mocného Draguna.

Můj názor na knihu Dotek hvězdy:

zrušit
Originál: Touch of a star (anglicky)
, 1. vyd., česky, Egmont, / W.I.T.C.H., V Praze, 128 stran, ISBN: 9788025207161
TOPlist