poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Zpět ke světlu: Brian May - neúplný průvodce jeho hudbou

Další autoři: Johana Martinová

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Další kniha britského novináře Neila Danielse se zabývá kariérou Briana Maye, kytaristy skupiny Queen.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vydání první, česky, Evokace

Název knihy "Zpět ke světlu" odkazuje na první sólové album Briana Maye "Back to the Light". Brian May (r. 1947) je bývalým členem legendární britské rockové skupiny Queen, která v 70. a 80. letech 20. století patřila mezi absolutně

Pro vydání: Vydání první, česky, Evokace

Název knihy "Zpět ke světlu" odkazuje na první sólové album Briana Maye "Back to the Light". Brian May (r. 1947) je bývalým členem legendární britské rockové skupiny Queen, která v 70. a 80. letech 20. století patřila mezi absolutně nejoblíbenější uskupení populární hudby. Tato stručná, ale dostačující publikace se ovšem zabývá Mayovou sólovou tvorbou. May se coby elitní rockový kytarista vydal po vlastních nohách po konci Queen v roce 1991. Od té doby má na kontě několik sólových alb, jezdí pravidelná koncertní turné a sem tam spojí síly s bývalými spoluhráči a coby "Queen +" vystoupí nebo nahrají něco nového s někým, kdo vyplní mezeru po slavném Freddiem Mercurym (např. Paul Rodgers). Každopádně je Brian May uznávaným mistrem rockové hudby a tato knížka mu tak vzdává svůj skromný hold.

Průvodce sólovou kariérou rockového kytaristy Briana Maye, bývalého člena legendární skupiny Queen, dává nahlédnout do jeho vlastní tvorby mimo rámec "mateřské" kapely.

Můj názor na knihu Zpět ke světlu:

zrušit
Originál: Back to the light. (anglicky)
Vydání první, česky, / Evokace, 151 stran, ISBN: 9788075112033
TOPlist