poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Oblékáme okna

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Záclony, závěsy, rolety mohou podtrhnout, ale i zásadně proměnit vzhled vašeho domova. Na „oděv"interiéru má vliv vkus jeho obyvatel, daná doba, země, společnost… Univerzální návod na dokonale…
Záclony, závěsy, rolety mohou podtrhnout, ale i zásadně proměnit vzhled vašeho domova. Na „oděv"interiéru má vliv vkus jeho obyvatel, daná doba, země, společnost… Univerzální návod na dokonale zvolené textilie zkrátka neexistuje. Každý obytný prostor by však měl být odrazem svého uživatele.
Jak se však vyznat v nepřeberném množství materiálů a vzorů, které lze najít na současném trhu s dekoračními textiliemi? Pomocnou ruku nabízí kniha Věry Pidrové. Poradí, jaké druhy záclon a závěsů použít do daného interiéru, jaké vlastnosti mají jednotlivé dekorační látky a které materiály jsou nejvhodnější právě pro vaše okna. Seznámí vás s posledními módními trendy i technologickými novinkami.
Kniha přináší množství užitečných informací o závěsných systémech a možnostech zastínění oken. Poradí, jak nechat závěsy nebo záclony odborně ušít „na míru“. Spoustu nápadů a praktických rad zde naleznou i dekoratéři-amatéři, kteří si troufnou obléci své okno sami. Autorka nezapomněla ani na zásady a tipy, jak se záclony, závěsy a další stínicí technika ošetřují, aby zůstávaly stále stejně pěkné.
Oblékněte svá okna a staňte se díky této knize tvůrci svého domova - neboť jak praví autorka: textil tvoří prostor.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2007, česky, ERA / Dům a zahrada, Brno

Kniha uvádí příklady působení materiálu, barvy, vzoru látky a střihu dekorace na typ okna a celý interiér bytu. Uvádí vlivy, které působiliy na evropský bytový interiér v průběhu času. Poskytuje přehled textilních materiálů (od přírodních

Pro vydání: 1. vyd., 2007, česky, ERA / Dům a zahrada, Brno

Kniha uvádí příklady působení materiálu, barvy, vzoru látky a střihu dekorace na typ okna a celý interiér bytu. Uvádí vlivy, které působiliy na evropský bytový interiér v průběhu času. Poskytuje přehled textilních materiálů (od přírodních vláken po akryl), přehled druhů a vzorů záclon a látek, závěsných okenních systémů (garnýže, kolejnice, ozdobné prvky) i přehled další interiérové stínící techniky (rolety, žaluzie, japoské stěny, markýzy). Popisuje charakteristické znaky moderního stylu bydlení včetně nových trendů (novinky veletrhu Heimtextil 2007).

Praktická příručka, která se věnuje vhodnému výběru okenní dekorace (záclony, závěsy)

Praktická příručka, která se věnuje vhodnému výběru okenní dekorace (záclony, závěsy).

Pro vydání: 1. vyd, 2007, česky, ERA / Dům a zahrada, Brno

Kniha uvádí příklady působení materiálu, barvy, vzoru látky a střihu dekorace na typ okna a celý interiér bytu. Uvádí vlivy, které působiliy na evropský bytový interiér v průběhu času. Poskytuje přehled textilních materiálů (od přírodních vláken po akryl), přehled druhů a vzorů záclon a látek, závěsných okenních systémů (garnýže, kolejnice, ozdobné prvky) i přehled další interiérové stínící techniky (rolety, žaluzie, japoské stěny, markýzy). Popisuje charakteristické znaky moderního stylu bydlení včetně nových trendů (novinky veletrhu Heimtextil 2007)

Praktická příručka, která se věnuje vhodnému výběru okenní dekorace (záclony, závěsy)

Můj názor na knihu Oblékáme okna:

zrušit
TOPlist