poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Mejdan ve čtyřech: skutečné kriminální případy

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Skutečné kriminální případy, vydávané nyní v obměsíčníku Krimi už 17 let, patří v tomto oboru k četbě nejvyhledávanější a mnozí autoři k těm, jejichž jméno je zárukou autentičnosti, napětí a…
Skutečné kriminální případy, vydávané nyní v obměsíčníku Krimi už 17 let, patří v tomto oboru k četbě nejvyhledávanější a mnozí autoři k těm, jejichž jméno je zárukou autentičnosti, napětí a příjemného prožití volných chvil.
Chcete důkaz? Sedmnáct let. . . a přece některé tituly jsou stále žádané, žel ty jsou samozřejmě už dávno vyprodané. A protože žádosti o četbu neustávají, rozhodlo se Vydavatelství Víkend připravit výběr toho nejlepšího, co si zaslouží Vaši pozornost. Devátý svazek právě máte v ruce. Můžete pohlédnout na skvělou práci našich kriminalistů, na vše, co souvisí s odvrácenou tváří našeho života.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 2007, česky, Víkend / Top krimi, [Líbeznice]

Tak jako ve všech svazcích edice "Top krimi", tak i v tomto se projevuje snaha zpracovat zde průběh skutečných událostí, které vedou ke spáchání trestných činů v nejrozmanitějších podobách. První povídka například rozehrává pátrání po

Pro vydání: 2007, česky, Víkend / Top krimi, [Líbeznice]

Tak jako ve všech svazcích edice "Top krimi", tak i v tomto se projevuje snaha zpracovat zde průběh skutečných událostí, které vedou ke spáchání trestných činů v nejrozmanitějších podobách. První povídka například rozehrává pátrání po deviantovi, který nedokázal ovládnout svou sexuální touhu po dětech, druhá zase sleduje operace, jež vedou k zadržení vraha kriminalisty ve výslužbě, ve třetí se zase objevuje motiv nešťastné lásky, která má následek dobrovolný odchod jednoho z porotagonistů příběhu z tohoto světa. Ve všech prózách se jednotliví autoři pokoušejí zabývat se nejen pohnutkami pachatelů, které jsou hlavním důvodem k provedení zločinu, ale přibližují také mnohdy mravenčí práci vyšetřovatelů, jež je často základním prvkem napomáhajícím k objasnění někdy i velmi složitých případů.

Antologie dvaadvaceti kriminálních případů, zaznamenaných různými autory podle skutečných událostí.

Můj názor na knihu Mejdan ve čtyřech:

zrušit
, česky, Víkend, / Top krimi, [Líbeznice], 206 stran, ISBN: 9788072224746
TOPlist