poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Avatar: tajná zpráva o biologických a sociálních dějinách Pandory

Další autoři: Dirk Mathison (autor), Dirk Mathison

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Kompletní ilustrovaný průvodce po Pandoře, dějišti filmu Avatar Jamese Camerona, který čtenáře podrobněji seznamuje se zajímavým, dokonale propracovaným světem krásného, ale pro člověka smrtícího…
Kompletní ilustrovaný průvodce po Pandoře, dějišti filmu Avatar Jamese Camerona, který čtenáře podrobněji seznamuje se zajímavým, dokonale propracovaným světem krásného, ale pro člověka smrtícího měsíce ve vzdálené galaxii, s jeho přírodou, dějinami i kulturou a jazykem domorodých obyvatel.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2010, česky, Knižní klub, Praha

Film se odehrává na civilizací nedotčeném měsíci Pandoře ve vzdálené sluneční soustavě. Kniha obsahuje zevrubný popis měsíce včetně jeho exotického ekosystému a domorodých obyvatel zvaných Naviové.

Kniha s podtitulem Tajná zpráva o biologických a

Pro vydání: Vyd. 1., 2010, česky, Knižní klub, Praha

Film se odehrává na civilizací nedotčeném měsíci Pandoře ve vzdálené sluneční soustavě. Kniha obsahuje zevrubný popis měsíce včetně jeho exotického ekosystému a domorodých obyvatel zvaných Na´viové.

Kniha s podtitulem Tajná zpráva o biologických a sociálních dějinách Pandory podrobně seznamuje s dějištěm filmu Avatar amerického režiséra Jamese Camerona

Kniha s podtitulem Tajná zpráva o biologických a sociálních dějinách Pandory podrobně seznamuje s dějištěm filmu Avatar amerického režiséra Jamese Camerona.

Můj názor na knihu Avatar:

zrušit
Originál: Avatar (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Knižní klub,, Praha, 203 stran, ISBN: 9788024226989
TOPlist