poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Možná ho najdeš na ulici

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Nejnovější kniha Ivy Hercíkové!
Před půldruhým rokem prodělala autorka mozkovou příhodu a nemohla komunikovat s okolím. Podařilo se jí však nejen vrátit do normálního života, nýbrž i k tvůrčí práci.…
Nejnovější kniha Ivy Hercíkové!
Před půldruhým rokem prodělala autorka mozkovou příhodu a nemohla komunikovat s okolím. Podařilo se jí však nejen vrátit do normálního života, nýbrž i k tvůrčí práci. Poněkud to ovšem změnilo její pohled na svět a jeho hodnoty. Výsledkem je kniha povídek, kterou držíte v ruce a která vás povede od New Yorku a Floridy přes Prahu až po malou vesničku v Brdech. Laskavě a s lehkou ironií zachycuje křehkost lidských vztahů, roli zvířat v životě člověka i každodenní problémy, s nimiž se potýká každý z nás.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2006, česky, Motto, Praha

Rutinně, rychle napsané povídky, či spíše delší anekdoty, zasadila autorka do horké přítomnosti, jejich hrdinové a hrdinky zabydlují končiny světa, které autorka poznala během svého stěhovavého života - od Harrachova přes Prahu po New York či Floridu.

Pro vydání: Vyd. 1., 2006, česky, Motto, Praha

Rutinně, rychle napsané povídky, či spíše delší anekdoty, zasadila autorka do horké přítomnosti, jejich hrdinové a hrdinky zabydlují končiny světa, které autorka poznala během svého stěhovavého života - od Harrachova přes Prahu po New York či Floridu. Některé z povídek jsou výrazně autobiografické, zejména ty, v nichž líčí osudy své rodiny v emigraci, či vyprávění o vztahu ke zvířatům. Nevyhýbá se však ani podstatně pikantnějším tématům, ta podává s lehkou ironií, jiná líčí vážnější chvíle života, selhání, karamboly, nebo chvíle zlomu.

Soubor třiatřiceti krátkých povídek z barvitého života našich nejrůznějších současníků i ze života samotné autorky

Soubor třiatřiceti krátkých povídek z barvitého života našich nejrůznějších současníků i ze života samotné autorky.

Pro vydání: 1. dopl. a upr. vyd, 2006, česky, Motto, Praha

Rutinně, rychle napsané povídky, či spíše delší anekdoty, zasadila autorka do horké přítomnosti, jejich hrdinové a hrdinky zabydlují končiny světa, které autorka poznala během svého stěhovavého života - od Harrachova přes Prahu po New York či Floridu. Některé z povídek jsou výrazně autobiografické, zejména ty, v nichž líčí osudy své rodiny v emigraci, či vyprávění o vztahu ke zvířatům. Nevyhýbá se však ani podstatně pikantnějším tématům, ta podává s lehkou ironií, jiná líčí vážnější chvíle života, selhání, karamboly, nebo chvíle zlomu

Soubor třiatřiceti krátkých povídek z barvitého života našich nejrůznějších současníků i ze života samotné autorky

Můj názor na knihu Možná ho najdeš na ulici:

zrušit
, Vyd. 1., česky, Motto,, Praha, 192 stran, ISBN: 8072463179
TOPlist