poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Odešel: Deb Caletti ; [přeložila Marcela Nejedlá]

Další autoři: Marcela Nejedlá (překladatel)

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Dani Kellerová se probudila po večírku s třeštící hlavou. Vypila moc vína a nemá ani tušení, jak se dostala domů. Něco je jinak… není tady Ian, její manžel!

Rozhodla se zůstat v klidu, třeba se…
Dani Kellerová se probudila po večírku s třeštící hlavou. Vypila moc vína a nemá ani tušení, jak se dostala domů. Něco je jinak… není tady Ian, její manžel!

Rozhodla se zůstat v klidu, třeba se pohádali a on jen někde trucuje. Jenže jak plyne hodina za hodinou, její hněv narůstá, pak se mění v obavy a ty přerůstají v paniku. Snad posté už mu volá na mobil, ale slyší jen jeho nahraný hlas oznamující, že není přítomen. Nikdo ze známých o něm nic neví. Přivolaná policie začne Ianovo zmizení vyšetřovat. Během čekání Dani proběhne před očima celý jejich společný život, prozkoumá všechna zákoutí svého svědomí, odhalí i ta nejtemnější tajemství, aby nakonec pochopila pravdu o sobě, Ianovi i jejich manželství. Co se doopravdy stalo? Odešel?

Recenze: Všechny tváře odcházení

Dočíst knihu Odešel je jako poskládat puzzle, jehož motiv vás děsí a zneklidňuje – cítíte jisté uspokojení z toho, že všechny díly do sebe dokonale zapadly, a zároveň smutek z obrazu, na který se tak musíte dívat.
Michaela Babíková, 12. května 2015, VašeLiteratura.cz

Můj názor na knihu Odešel:

zrušit
Originál: He's gone (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Motto,, Praha, 318 stran, ISBN: 9788026703518
TOPlist