poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Pocta Luně

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Prosvětlete svoje čarodějnické umění

Vedle osmi sezonních svátků je lunární cyklus středobodem čarodějnictví a kultu Wicca. Celá staletí naší civilizace z nás nevymazala instinktivní reakce na…
Prosvětlete svoje čarodějnické umění

Vedle osmi sezonních svátků je lunární cyklus středobodem čarodějnictví a kultu Wicca. Celá staletí naší civilizace z nás nevymazala instinktivní reakce na dorůstající a ubývající Lunu, ani neoslabila sílu jejího svitu na noční obloze.

S půvabem a věcně zkoumá Pocta Luně každou lunární fázi, jí odpovídající božstva a příslušné vlastnosti. Díky tomuto průvodci se dozvíte, jak dodat do svého běžného života větší harmonii a zesílit účinky své magické práce tím, že sladíte své aktivity s energií Luny.

Tato nepostradatelná kniha představuje celou řadu lunárních bohyní, rituály, evokace a zaříkání vhodné pro každou lunární fázi. Poskytuje také informace o zahradničení podle lunárních fází. Vysvětluje, jak se Luna projevuje v jednotlivých znameních zvěrokruhu a jaký vliv má zatmění, a také relativně málo rozšířené informace o mužských lunárních božstvech, keltském stromovém kalendáři a indickém lunárním zvěrokruhu.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2005, česky, Knižní klub, V Praze

Anglická členka Pohanské federace, astroložka a čarodějka popisuje své zážitky z vlivu fází Měsíce na schopnosti člověka meditovat a na účinnost modlitby. Dále charakterizuje moc asyrských, egyptských, řeckých a keltských bohyň a objasňuje

Pro vydání: Vyd. 1., 2005, česky, Knižní klub, V Praze

Anglická členka Pohanské federace, astroložka a čarodějka popisuje své zážitky z vlivu fází Měsíce na schopnosti člověka meditovat a na účinnost modlitby. Dále charakterizuje moc asyrských, egyptských, řeckých a keltských bohyň a objasňuje optimální lunární fáze, při nichž je modlitba k nim nejúčinnější. Rovněž seznamuje čtenáře se 27 lunárními domy indického lunárního zvěrokruhu a s keltským stromovým kalendářem. - Kniha je doplněna pěti dodatky s údaji nutnými k provádění rituálů a výkladovým slovníčkem pojmů i bohyň.

Rady, především pro ženy, jak meditovat při jednotlivých fázích Měsíce a ke kterým asyrským, egyptským, řeckým či keltským bohyním se při nich modlit

Rady, především pro ženy, jak meditovat při jednotlivých fázích Měsíce a ke kterým asyrským, egyptským, řeckým či keltským bohyním se při nich modlit.

Můj názor na knihu Pocta Luně:

zrušit
TOPlist