poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Netvor

Další autoři: Miloš Chlouba

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Názory ostatních čtenářů

Co o knize říká nakladatel:

Jsem netvor. Zvíře. Ne vlk nebo medvěd, gorila nebo pes, ale odporná stvůra, která chodí vzpřímeně. Jsem zrůda. Myslíte si, že vám vyprávím pohádky? Mýlíte se. Vše je skutečné. Místo - New York City.…
Jsem netvor. Zvíře. Ne vlk nebo medvěd, gorila nebo pes, ale odporná stvůra, která chodí vzpřímeně. Jsem zrůda. Myslíte si, že vám vyprávím pohádky? Mýlíte se. Vše je skutečné. Místo - New York City. Čas - současnost. Nejsem znetvořený, není to nemoc. Budu takový navždy, jestli neprolomím kletbu. Ano, kletbu, kterou na mě uvrhla ve škole čarodějka. Proč mě proměnila v netvora, který se ve dne skrývá a v noci se vydává na lov? Řeknu vám to. Řeknu vám, jak jsem byl Kylem Kingsburym, klukem, jakým byste si přáli být, s penězi, perfektním vzhledem a perfektním životem. A potom vám řeknu, jak jsem se stal perfektním… netvorem.
Literární předloha ke kultovnímu filmu Beastly s Vanessou Hudgens a Alexem Pettyferem v hlavních rolích.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2013, česky, MOBA, Brno

Moderní podoba klasické pohádky O krásce a netvorovi se odehrává v dnešním New Yorku a román se záhy dočkal zfilmování pod názvem Beastly. Kyle Kingsbury je typickým příkladem namyšleného arogantního kluka, který těží ze svého luxusního vzhledu, dobrého

Pro vydání: Vyd. 1., 2013, česky, MOBA, Brno

Moderní podoba klasické pohádky O krásce a netvorovi se odehrává v dnešním New Yorku a román se záhy dočkal zfilmování pod názvem Beastly. Kyle Kingsbury je typickým příkladem namyšleného arogantního kluka, který těží ze svého luxusního vzhledu, dobrého sociálního postavení a celkového úspěchu. Svým přezíravým chováním však jednou pořádně naštve svou spolužačku-čarodějku, která na něj uvrhne temnou kletbu. Kyle se stává netvorem se vší vykořeněností, co k tomu patří a jedinou jeho šancí na opětovnou proměnu v člověka je nalezení pravé lásky. Lhůta k možné proměně je však neúprosný jeden rok.

Úvodní díl hororově laděné fantaskní série určené především dospívajícím čtenářům představí moderní verzi příběhu krásky a netvora.

Můj názor na knihu Netvor:

zrušit
Originál: Beastly (anglicky)
, Vyd. 1., česky, MOBA,, Brno, 255 stran, ISBN: 9788024352480
TOPlist