poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Používejte hlavu: jak uvolnit energii své mysli

Další autoři: James Harisson, Zdeněk Mužík, James Harrison

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

O lidském mozku je známo, že používáme pouze zhruba 1 procento z jeho kapacity. Představte si ty úžasné výsledky, kdybychom uvolnili alespoň část energie ze zbývajících 99 procent. Tento „operační…
O lidském mozku je známo, že používáme pouze zhruba 1 procento z jeho kapacity. Představte si ty úžasné výsledky, kdybychom uvolnili alespoň část energie ze zbývajících 99 procent. Tento „operační manuál“ pro mozek vám umožní změnit způsob myšlení a učení, probudit smysly a uvolnit skrytou sílu vašeho mozku. Začněte konečně používat hlavu!

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2013, česky, BizBooks, Brno

Propagátor metody efektivního myšlení a učení pomocí myšlenkových map vysvětluje, jak lépe a efektivněji využívat lidský mozek - schopnosti a dovednosti v oblasti myšlení a učení. Zaměřuje se na pamět, efektivní učení, kreativní myšlení, rychlé čtení s

Pro vydání: 1. vyd., 2013, česky, BizBooks, Brno

Propagátor metody efektivního myšlení a učení pomocí myšlenkových map vysvětluje, jak lépe a efektivněji využívat lidský mozek - schopnosti a dovednosti v oblasti myšlení a učení. Zaměřuje se na pamět, efektivní učení, kreativní myšlení, rychlé čtení s porozuměním textu. Základem úspěchu je zde doporučovaná metoda myšlenkových map. Kniha seznamuje s činností a fungováním mozku. Na těchto základech pak vysvětluje dvě klíčové dovednosti pro studium i pracovní úspěch: paměť a kreativitu. Nabízí mnemotechnické pomůcky, testy a mentální nástroje pro zlepšení práce mozku. Základem jsou samozřejmě myšlenkové mapy, doplněné o techniku rychlého čtení.

Návody, jak efektivněji využívat mozek na základě aplikace vhodných způsobů myšlení a učení, jejichž základem jsou mnemotechnické pomůcky a metoda myšlenkových map.

Můj názor na knihu Používejte hlavu:

zrušit
TOPlist