poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Drakie.

[3],, Návrat /

Další autoři: Libuše Urešová, Miroslava Urešová

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

V druhém díle Drakie se Jacinda rozhodla vydat za svou matkou, kterou drakijský kmen vykázal z města. Předtím ale ještě chce zachránit Miriam, mladší Cassianovu sestru, z enkroské pevnosti, protože…
V druhém díle Drakie se Jacinda rozhodla vydat za svou matkou, kterou drakijský kmen vykázal z města. Předtím ale ještě chce zachránit Miriam, mladší Cassianovu sestru, z enkroské pevnosti, protože cítí určitou odpovědnost za to, co se jí stalo. S Jacindou chce opustit město i Tamra, která se jednou provždy utvrdila v tom, že o ni Cassian nestojí a nikdy stát nebude, obzvlášť poté, co uzavřel svazek s Jacindou. Záchrannou skupinu nakonec ale tvoří čtyři osoby: Jacinda, Tamra, Cassian a Will.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2013, česky, CooBoo, V Praze

Drakie žijí v neustálém ohrožení. I když se před světem skrývají, jsou stále chytáni lovci a prodáváni enkrosům, kteří je zneužívají ke svým experimentům a zrůdným pokusům. Dobrodružně romantické čtení se v tomto dílu zaměřuje na svět enkrosů, z

Pro vydání: 1. vyd., 2013, česky, CooBoo, V Praze

Drakie žijí v neustálém ohrožení. I když se před světem skrývají, jsou stále chytáni lovci a prodáváni enkrosům, kteří je zneužívají ke svým experimentům a zrůdným pokusům. Dobrodružně romantické čtení se v tomto dílu zaměřuje na svět enkrosů, z jejichž vězení nebývá cesty zpět. Drakie se v rámci záchranného plánu stává záměrně zajatcem v enkroské pevnosti, aby zde zachránila Miriam a s pomocí ostatních přátel pak společně s ní unikla. Jedna věc jsou však plány a druhá realita.

Třetí a zároveň závěrečný díl fantasy série určené především mládeži přináší rozuzlení příběhu dospívající Jacindy, která je nucena žít s puncem výjimečnosti ohnivé drakie.

Můj názor na knihu Drakie. / Návrat / ([3],):

zrušit
Originál: Hidden (anglicky)
, 1. vyd., česky, CooBoo,, V Praze, 261 stran, ISBN: 9788074472763
TOPlist