poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Normandie: SS útočí: z historie pluku SS Wotan

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Pověstný Den D se nesmazatelně zapsal do historie 2. světové války. Zkušený vypravěč Leo Kessler však zaznamenal onen dramatický zvrat ve válce z jiného úhlu - z pohledu poražených. Obnažuje tak před…
Pověstný Den D se nesmazatelně zapsal do historie 2. světové války. Zkušený vypravěč Leo Kessler však zaznamenal onen dramatický zvrat ve válce z jiného úhlu - z pohledu poražených. Obnažuje tak před čtenáři z neobvyklé perspektivy onu dobu, kdy Hitlerův ďábelský Nový pořádek, jeho impérium, největší, které kdy vzniklo od dob starého Říma, čelí úderu, z něhož se již nevzpamatuje.

Na vzrušujících stránkách románu čtenář nahlédne do dramatických dějů, které mohly zvrátit běh válečné historie, kdyby německé velení mělo schopnost reálného pohledu na bojovou situaci.

Zkušený a zručný vypravěč Leo Kessler sám někdejší účastník 2. světové války, jíž prošel jako mladičký dobrovolník v řadách spojeneckých vojsk - osvědčuje opět svůj smysl pro zachycení krutě barvité atmosféry bitev a zobrazení těžce zkoušených charakterů mužů v uniformách.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2004, česky, Baronet, Praha

Počátkem června roku 1944 dochází ve válce k dlouho plánovanému zlomovému úderu spojeneckých sil v Normandii, známému jako Den D, který jasně ukázal fatální omyl německých stratégů. Velitel elitního pluku SS Wotan jako jediný, i přes nesouhlas

Pro vydání: Vyd. 1., 2004, česky, Baronet, Praha

Počátkem června roku 1944 dochází ve válce k dlouho plánovanému zlomovému úderu spojeneckých sil v Normandii, známému jako Den D, který jasně ukázal fatální omyl německých stratégů. Velitel elitního pluku SS Wotan jako jediný, i přes nesouhlas nejvyššího velení německé armády, vede sebevražedný postup svých jednotek správným směrem. Další z oblíbené řady válečných románů z pera zkušeného autora, který sám jako dobrovolník prošel peklem 2. světové války.

Válečný román z období 2. světové války popisující legendární invazi spojeneckých vojsk v Normandii

Válečný román z období 2. světové války popisující legendární invazi spojeneckých vojsk v Normandii.

Můj názor na knihu Normandie: SS útočí:

zrušit
TOPlist