poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Síla intuice

Další autoři: Cheryl Richardson (autor úvodu atd.), Cheryl Richardson

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Chcete získat trvalý, neochvějný a spolehlivý pramen moudrosti, který vás bude provázet životem? Vnitřní zdroj, který vás neomylně dovede k naplnění vašich nadějí a snů? Návod, jak dosáhnout ve svém…
Chcete získat trvalý, neochvějný a spolehlivý pramen moudrosti, který vás bude provázet životem? Vnitřní zdroj, který vás neomylně dovede k naplnění vašich nadějí a snů? Návod, jak dosáhnout ve svém životě většího míru a harmonie? V knize Síla intuice ukazuje Lynn Robinsonová, že taková moudrost opravdu existuje: získáte ji hlubším poznáním svého srdce s pomocí intuice.

Intuice patří k našim vrozeným právům, poskytnutým nám vyšší mocí, božskou inteligencí, či jaké jméno si zvolíme pro označení boha. Jeho moudrostí jsme neustále obklopeni, naplněni a informováni.
Naštěstí je nám všem k dispozici,i když většina z nás neví, jak k ní dospět. Síla intuice je první ilustrovaná kniha, která vám pomůže napojit se některým z nesčetných způsobů na tento neocenitelný zdroj a prakticky jej využívat v každodenním životě. Řiďte se tímto báječným průvodcem, abyste našli a uskutečnili své životní cíle. Začněte teď hned s uskutečňováním svých snů.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2004, česky, Knižní klub, V Praze

Text nabízí pomoc při napojení se na vlastní intuici a postup praktického využití v každodenním životě.

Můj názor na knihu Síla intuice:

zrušit
Originál: Divine intuition (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Knižní klub,, V Praze, 159 stran, ISBN: 8024210894
TOPlist