poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Washington mezi Seinou a Temží: prezident, spojenci, média

Další autoři: Stanislav Mundil (autor), Stanislav Mundil

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Prezident, spojenci, média - Triton - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná s přebalem matná - 208 str. - ISBN: 80-7254-993-6 - Kniha.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2007, česky, Triton, Praha

Publikace sleduje proměny americké zahraniční i vnitřní politiky na počátku 21. století. Oba autoři působili v USA jako zpravodajové ČTK v první polovině 90. let 20. století. Jejich starší společná práce - Washington do uzávěrky - reflektovala americkou

Pro vydání: Vyd. 1., 2007, česky, Triton, Praha

Publikace sleduje proměny americké zahraniční i vnitřní politiky na počátku 21. století. Oba autoři působili v USA jako zpravodajové ČTK v první polovině 90. let 20. století. Jejich starší společná práce - Washington do uzávěrky - reflektovala americkou politiku a společnost v prvním volebním období prezidenta Clintona. Nová knížka se zaměřuje na vztahy Spojených států a okolního světa v době vlády prezidenta George Bushe. V jednotlivých kapitolách se autoři věnují prezidentským volbám v roce 2000, americkému politickému průmyslu a jeho zákulisí. Podrobně a zasvěceně se zabývají rolí médií a investigativní žurnalistiky v dnešním světě. Připomenuty jsou i klíčové politické aféry 2. poloviny 20. a počátku 21. století a mezinárodní angažmá USA z poslední doby (válka v Iráku). Publikace se tak dotýká citlivého tématu prosazování amerických národních a bezpečnostních zájmů v době mezinárodního terorismu i reakcemi ostatních států na zahraniční politiku USA.

Role USA v současném světě očima dvou českých novinářů. Kniha přibližuje americkou zahraniční i vnitřní politiku a vztahy s evropskými zeměmi, zejména Británií a Francií

Role USA v současném světě očima dvou českých novinářů. Kniha přibližuje americkou zahraniční i vnitřní politiku a vztahy s evropskými zeměmi, zejména Británií a Francií.

Můj názor na knihu Washington mezi Seinou a Temží:

zrušit
TOPlist