poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Kladivo na čaroděje.

06,, Drsné sny /

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Šestý svazek unikátního knižního seriálu psaného v intencích subžánru městské fantasy v hlavní roli s týmem netradičních detektivů bojujících proti nadpřirozenu.

Policie je jedna z mnoha organizací,…
Šestý svazek unikátního knižního seriálu psaného v intencích subžánru městské fantasy v hlavní roli s týmem netradičních detektivů bojujících proti nadpřirozenu.

Policie je jedna z mnoha organizací, kterým se tým Felixe Jonáše zásadně vyhýbá, ale co jsou zásady v porovnání s tučným honorářem? Policista zavražděný kolegou, jemuž najednou přeskočilo, je však jen špičkou ledovce, pod kterým spí něco prastarého, co skrze své sny brnká na struny potlačovaného vzteku. Do Prahy přijel nevítaný host, a až se konečně probudí, bude se chtít bavit. A spíše než na schovávanou si bude chtít zahrát na genocidu.

Info o sérii:
Série Kladivo na čaroděje vás zavede do našeho světa, jak ho neznáte… a jak ho ani netoužíte poznat. Alespoň ne na vlastní kůži. Světa magie, temných přízraků, oživlých mrtvol, zabijáků, démonů, psychopatů, nekrofilů, upírů – a to mluvíme jen o kladných hrdinech. Ti, proti kterým bojují, jsou ještě mnohem horší…

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2014, česky, Epocha / Fantastická Epocha, sv. 31, Praha

Mladý český autor si v zavedené zábavné čarodějné sérii a ve své první samostatné knize nevedl vůbec špatně. Svérázná partička kolem Felixe Jonáše nemá o zajímavé pracovní úvazky opět nouzi. V Praze prošpikované démony a

Pro vydání: 1. vyd., 2014, česky, Epocha / Fantastická Epocha, sv. 31, Praha

Mladý český autor si v zavedené zábavné čarodějné sérii a ve své první samostatné knize nevedl vůbec špatně. Svérázná partička kolem Felixe Jonáše nemá o zajímavé pracovní úvazky opět nouzi. V Praze prošpikované démony a nadpřirozenými kousky se dějí podivné a nezákonné věci, které bude potřeba prošetřit. A samozřejmě opět po svém. Když je osloví mladík s případem zastřeleného strýčka, jeví se to podivně. Policajt zastřelí na hlídce policejního parťáka. Proč? Chapadla případu vedou až k prapodivné tajné základně a zlověstnému démonovi toužícímu po krvavé genocidě.

Šestý díl hororově laděné paranormální detektivní série zasazené do českých reálií s partičkou skutečně nevšedních magických detektivních úderníků.

Recenze: Dobrou noc a hezké sny

Drsné sny mixují urban fantasy, která je výchozím žánrem této série, s hororovou detektivkou s prvky military. Ani v této části nechybí humor a vtipné hláškování. Originálně a humorně je pojato nakupování v supermarketu a následný úprk před…
Jitka Culková, 22. října 2015, VaseLiteratura.cz

Můj názor na knihu Kladivo na čaroděje. / Drsné sny / (06,):

zrušit
, 1. vyd., česky, Epocha, / Fantastická Epocha, sv. 31, Praha, 154 stran, ISBN: 9788074251979
TOPlist