poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Světlo v temném domě

Další autoři: František Ryčl

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Vražda neznámé ženy postaví policii ve finském Turku hned před několik hádanek: Kdo vnikl do nemocnice, aby zabil pacientku v kómatu? A co je to za vraha, který vedle oběti na prostěradle zanechá…
Vražda neznámé ženy postaví policii ve finském Turku hned před několik hádanek: Kdo vnikl do nemocnice, aby zabil pacientku v kómatu? A co je to za vraha, který vedle oběti na prostěradle zanechá jedinou stopu - tekutinu, v níž kriminalistický technik po krátkém váhání identifikuje slzy?

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2014, česky, MOBA, Brno

Joentaa, dlouhou dobu truchlící po své zemřelé manželce, se sblíží se záhadnou ženou Larissou. Ta však náhle beze stopy zmizí. Joentaa se jí snaží ze všech sil najít, zároveň však musí společně se svými kolegy vyšetřit smrt neznámé ženy v kómatu, která

Pro vydání: Vyd. 1., 2014, česky, MOBA, Brno

Joentaa, dlouhou dobu truchlící po své zemřelé manželce, se sblíží se záhadnou ženou Larissou. Ta však náhle beze stopy zmizí. Joentaa se jí snaží ze všech sil najít, zároveň však musí společně se svými kolegy vyšetřit smrt neznámé ženy v kómatu, která byla zabita v nemocnici. Pachatel nezůstává jen u jedné oběti a tak pátrání zavede Joentau až do nejzapadlejší části Finska, aby tam odhalil temné tajemství.

Psychologický detektivní román ze současného Finska, ve kterém opět vystupuje melancholický policejní vyšetřovatel Kimmo Joentaa.

Můj názor na knihu Světlo v temném domě:

zrušit
Originál: Licht in einem dunklen Haus (německy)
, Vyd. 1., česky, MOBA,, Brno, 261 stran, ISBN: 9788024355566
TOPlist