poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Zahrady bohů

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Fantazijní příběh na téma mytické rajské růžové zahrady, vyskytující se snad ve všech kulturách. Již od pradávna byl archetyp zahrady místem odpočinku a bezpečí. Zahrady bohů vypráví o mladém muži,…
Fantazijní příběh na téma mytické rajské růžové zahrady, vyskytující se snad ve všech kulturách. Již od pradávna byl archetyp zahrady místem odpočinku a bezpečí. Zahrady bohů vypráví o mladém muži, který je proti své vůli vtažen do podivných životních událostí a musí jim na základě vlastního rozhodnutí čelit. Příběh je plný napětí, lásky, přátelství, ale i zrady a přetvářky. Na své cestě dospívá hlavní hrdina, doprovázen svými přáteli, k ohromujícímu poznání svého původu, životního úkolu a významu zahrady nejen v životě lidí, ale i v rámci vesmírného celku.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2013, česky, IM, [Brno]

Esotericky laděný román na mýtické téma rajské zahrady vypráví o mladém muži, který je proti své vůli vtažen do podivných událostí, aby nakonec dosáhl štěstí a kosmického poznání.

Recenze: Zahrady bohů nejsou pro každého

„Nedovol nikomu, aby vstoupil bez pozvání do tvé zahrady...,“ takto mnohovýznamově uvádí svoji novou knihu Zahrady bohů spisovatelka Ivana Šotnarová.
Luboš Y. Koláček, 26. listopadu 2013, Literarium.cz

Můj názor na knihu Zahrady bohů:

zrušit
, Vyd. 1., česky, IM,, [Brno], 189 stran, ISBN: 9788090519619
TOPlist