poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Psychologie hudby v profesionální hudební výchově

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Co o knize říká nakladatel:

Tento text je určen především studentům hudebních oborů uměleckých škol, kteří si chtějí osvojit základní vědomosti a dovednosti z oblasti hudební psychologie a pedagogiky pro získání tzv. pedagogické…
Tento text je určen především studentům hudebních oborů uměleckých škol, kteří si chtějí osvojit základní vědomosti a dovednosti z oblasti hudební psychologie a pedagogiky pro získání tzv. pedagogické aprobace.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 2. vyd., 2013, , Nakladatelství Akademie múzických umění, V Praze

Autor vybral do šesti kapitol na základě vlastních zkušeností témata, která mohou pomoci studentům v jejich dalším vzdělávání a dále pak v hudebně pedagogické praxi. Jde o témata z psychologie hudby, jejichž bližší poznání

Pro vydání: 2. vyd., 2013, , Nakladatelství Akademie múzických umění, V Praze

Autor vybral do šesti kapitol na základě vlastních zkušeností témata, která mohou pomoci studentům v jejich dalším vzdělávání a dále pak v hudebně pedagogické praxi. Jde o témata z psychologie hudby, jejichž bližší poznání vyžaduje určitou dávku samostatného studia. K tomu dobře poslouží seznamy doporučené literatury na konci každé kapitoly včetně okruhu námětů na seminární práce. Pro usnadnění studia obsahují skripta jmenný a věcný rejstřík, slovníček méně známých pojmů a další seznam doporučené literatury - monografií, sborníků a časopiseckých studií.

Skripta nabízejí základní vědomosti a dovednosti z oblasti hudební psychologie a pedagogiky pro získání tzv. pedagogické aprobace včetně některých dalších aspektů hudebně-psychologických základů profesionální hudební výchovy.

Můj názor na knihu Psychologie hudby v profesionální hudební výchově:

zrušit
, 2. vyd., , Nakladatelství Akademie múzických umění,, V Praze, 168 stran, ISBN: 9788073312626
TOPlist