poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Jak přežít, když mě všechno štve: rádce pro děti, které jsou vznětlivé a neumějí udržet emoce na uzdě

Další autoři: Marjorie Lisovskis (autor), Petra Diestlerová (překladatel), Marjorie Lisovskis

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Každý se někdy naštve. Někteří lidé zvládají svůj vztek lépe než jiní. A někteří vypadají, jako by vůbec nebyli schopni svou zuřivost zvládat.

Když má dítě vztek, jeho mozek a tělo reagují takhle: V…
Každý se někdy naštve. Někteří lidé zvládají svůj vztek lépe než jiní. A někteří vypadají, jako by vůbec nebyli schopni svou zuřivost zvládat.

Když má dítě vztek, jeho mozek a tělo reagují takhle: V hlavě se mu honí strašné věci, Chce křičet, ječet nebo řvát, Vycení zuby, Stáhne se mu žaludek, Má chuť kopat nebo dupat.

Proč potřebuje tuto knihu? Knížka dítěti ukáže, jak zvládat náročné situace a jak si poradit s tím, že se mu něco nelíbí a má na něco vztek. Nejde o to nepříjemné emoce potlačovat, ale najít cestu, jak se s nimi vypořádat a přitom neublížit ostatním.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2014, česky, Portál, Praha

Každý se někdy naštve. Někteří lidé zvládají svůj vztek lépe než jiní. A někteří vypadají, jako by vůbec nebyli schopni svou zuřivost zvládat. Když má dítě vztek, jeho mozek a tělo reagují takhle: V hlavě se mu honí strašné věci, Chce křičet, ječet nebo

Pro vydání: Vyd. 1., 2014, česky, Portál, Praha

Každý se někdy naštve. Někteří lidé zvládají svůj vztek lépe než jiní. A někteří vypadají, jako by vůbec nebyli schopni svou zuřivost zvládat. Když má dítě vztek, jeho mozek a tělo reagují takhle: V hlavě se mu honí strašné věci, Chce křičet, ječet nebo řvát, Vycení zuby, Stáhne se mu žaludek, Má chuť kopat nebo dupat. Knížka dítěti ukáže, jak zvládat náročné situace a jak si poradit s tím, že se mu něco nelíbí a má na něco vztek. Nejde o to nepříjemné emoce potlačovat, ale najít cestu, jak se s nimi vypořádat a přitom neublížit ostatním. nakladatelská anotace. Kráceno.

Příručka radí dětem, jak řešit konfliktní situace a jak zvládat svůj vztek.

Recenze: Jak naložit s psychologickou příručkou pro teenagera?

Záměrem je poskytnout této věkové skupině návod, jak zvládat vznětlivost a vztek. Jde o kompilát rad, příkladů a z menší části i údajně reálných příkladů ze života. Z tohoto pohledu lze knize asi máloco vytknout. Když však textem prochází dospělý…
Bohumil Kartous, 27. dubna 2015, iLiteratura.cz

Můj názor na knihu Jak přežít, když mě všechno štve:

zrušit
Originál: How to take the grrrr out of anger (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Portál,, Praha, 115 stran, ISBN: 9788026205951
TOPlist