poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Svět v souvislostech

Další autoři: Ondřej Müller (autor), Ivan Ryčovský (autor), Ondřej Müller, Ivan Ryčovský

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Zcela nová miniencyklopedie z populární řady OKO volně navazuje na Nový Rozum do kapsy a doplňuje jej. Přehlednou formou zobrazuje evoluci kosmu od Velkého třesku až po žhavou současnost a zachycuje…
Zcela nová miniencyklopedie z populární řady OKO volně navazuje na Nový Rozum do kapsy a doplňuje jej. Přehlednou formou zobrazuje evoluci kosmu od Velkého třesku až po žhavou současnost a zachycuje skryté souvislosti a záhady vývoje a chodu našeho světa. Text je bohatě ilustrován, doplněn 40 mapami, vývojovými schématy a diagramy dějin.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2005, česky, Albatros / Oko, Klub mladých čtenářů, Praha

Publikace z edice Oko přitažlivým způsobem podává přehled vývoje světa a text je doprovázen velkým množstvím názorných obrázků, fotografií, schémat a grafů. Kniha je rozdělena do několika částí - Vesmír, Země a život,

Pro vydání: 1. vyd., 2005, česky, Albatros / Oko, Klub mladých čtenářů, Praha

Publikace z edice Oko přitažlivým způsobem podává přehled vývoje světa a text je doprovázen velkým množstvím názorných obrázků, fotografií, schémat a grafů. Kniha je rozdělena do několika částí - Vesmír, Země a život, Dějiny lidstva, Kultura a Věda a technika. Objevování souvislostí ve vývoji přírody, civilizace i kultury je určitě zajímavým dobrodružstvím pro každého, kdo rád poznává svět, jeho historii i vize daleké budoucnosti. Graficky a vůbec celkově zdařilá publikace je určena mladým čtenářům.

Kniha sleduje vývoj vesmíru od prvotního vakua až ke vzniku života a poté až k Homo sapiens a dále až k dějinám lidské společnosti.

Můj názor na knihu Svět v souvislostech:

zrušit
TOPlist