poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Hrobka Ježíšovy rodiny: objev, výzkum a důkazy, které mohou změnit dějiny

Další autoři: Charles R Pellegrino (autor), Charles R. Pellegrino

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Simcha Jacobovici a Charles Pellegrino

Hrobka Ježíšovy rodiny

Objev, výzkum a důkazy, které mohou změnit dějiny


Do nedávna neexistoval jediný fyzický důkaz o existence jedné z největších postav západní…
Simcha Jacobovici a Charles Pellegrino

Hrobka Ježíšovy rodiny

Objev, výzkum a důkazy, které mohou změnit dějiny


Do nedávna neexistoval jediný fyzický důkaz o existence jedné z největších postav západní civilizace... Jako blesk z čistého nebe tedy zapůsobila lavina důkazů dvou neúnavných badatelů. Simcha Jacobovici a Charles Pellegrino v této úžasné publikaci předkládají nezvratitelná fakta, jejichž existence přepisuje historii... Výsledky výzkumu obou autorů dokazují, že židovská hrobka z prvního století, nalezená roku 1980 v Talpiotu v Jeruzalémě, je hrobka Ježíše a jeho rodiny. A ještě větší vzrušení vyvolává to, co fyzický důkaz nalezený v této hrobce vypovídá o Ježíšovi, jeho smrti a jeho vztazích k ostatním příslušníkům rodiny pohřbeným na stejném místě.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2008, česky, Knižní klub, V Praze

Objev byl tehdy celosvětovou senzací, která inspirovala i řadu seriózních archeologů a badatelů, aby se tímto tématem dále zabývali. Výše zmínění autoři v knize podrobně popisují jednotlivé archeologické expedice a jejich výzkumy, které se snaží

Pro vydání: Vyd. 1., 2008, česky, Knižní klub, V Praze

Objev byl tehdy celosvětovou senzací, která inspirovala i řadu seriózních archeologů a badatelů, aby se tímto tématem dále zabývali. Výše zmínění autoři v knize podrobně popisují jednotlivé archeologické expedice a jejich výzkumy, které se snaží na závěr zhodnotit. Jednoznačně se staví za pravost těchto nálezů a docházejí k závěru, že se jedná skutečně o hrob Ježíše Krista a jeho rodiny, tj. jeho rodičů, manželky a syna. - Doplněno několika fotografiemi z archeologických výzkumů.

Český překlad kontroverzní knihy dvou amerických autorů - režiséra dokumentárních filmů a archeologa; snaží se popsat události, které následovaly po objevu údajné Ježíšovy hrobky r. 1980 v Jeruzalémě

Český překlad kontroverzní knihy dvou amerických autorů - režiséra dokumentárních filmů a archeologa; snaží se popsat události, které následovaly po objevu údajné Ježíšovy hrobky r. 1980 v Jeruzalémě.

Můj názor na knihu Hrobka Ježíšovy rodiny:

zrušit
TOPlist